Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 159

1949. VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért! alumínium emlékplakett (56x54mm) T:2
31878.

1949. "VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért!" alumínium emlékplakett (56x54mm) T:2

1 000 HUF
~1950. I. Osztályú Sportoló zománcozott fém kitüntető jelvény sérült tokban T:2
31879.

~1950. "I. Osztályú Sportoló" zománcozott fém kitüntető jelvény sérült tokban T:2

2 000 HUF
~1950. Honvéd Sportversenyek kétoldalas ezüstözött bronz emlékplakett, hátoldalán Bem Kupa emlékérem 1952 gravírozással (60x50mm) T:1-
31880.

~1950. "Honvéd Sportversenyek" kétoldalas ezüstözött bronz emlékplakett, hátoldalán "Bem Kupa emlékérem 1952" gravírozással (60x50mm) T:1-

2 000 HUF
~1950. JT (Játékvezetői Testület) festett fém jelvény + Lengyelország ~1970. LOZPN (Játékvezetői Testület) zománcozott fém futballjelvény T:1- Hungary ~1950. Referee Board painted metal badge + Poland ~1970. LOZPN (Referee Board) enamelled metal football badge C:AU
31881.

~1950. "JT (Játékvezetői Testület)" festett fém jelvény + Lengyelország ~1970. "LOZPN (Játékvezetői Testület)" zománcozott fém futballjelvény T:1- Hungary ~1950. "Referee Board" painted metal badge + Poland ~1970. "LOZPN (Referee Board)" enamelled metal football badge C:AU

1 400 HUF
~1950-1960. Kilián egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
31882.

3 000 HUF
~1950-1960. Spartacus rátétes fém plakett (73x54mm) T:1- patina
31883.

~1950-1960. "Spartacus" rátétes fém plakett (73x54mm) T:1- patina

1 600 HUF
1950. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / 1950. évi őszi bajnokság NB III. Bíró Dezső cs. - I. hely fém díjérem füllel. Az érmet a III. osztály Bíró Dezső csoportjának bajnokcsapata kapta, a Magyar Textiles (38mm) T:2,2- korr.
31884.

1950. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / 1950. évi őszi bajnokság NB III. Bíró Dezső cs. - I. hely" fém díjérem füllel. Az érmet a III. osztály Bíró Dezső csoportjának bajnokcsapata kapta, a Magyar Textiles (38mm) T:2,2- korr.

1 000 HUF
1950. Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1950. Sports Merit Medal of the Hungarian Peoples Republic, Bronze Grade enamelled bronze decoration C:AU,XF  NMK 508.
31885.

1950. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1950. "Sports Merit Medal of the Hungarian People's Republic, Bronze Grade" enamelled bronze decoration C:AU,XF NMK 508.

3 400 HUF
9,19
10,00
1950. Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon, eredeti tokokban T:1 NMK 506.
31886.

1950. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon, eredeti tokokban T:1 NMK 506.

3 400 HUF
9,19
10,00
1953-1954. Atlétikai verseny 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott
31887.

1953-1954. "Atlétikai verseny" 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott

2 000 HUF
1953-1956. Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB (8xklf) bronz lövész díjjelvények, hátoldalukon mindegyik gravírozva, I-III. helyezések érmei (50x35mm/db) + 1937. Lehel Polgári Lövész Egyesület zománcozott bronz jelvény (14x11mm) + 1968. Budapesti Lövész Szövetség zománcozott bronz jelvény (10x14mm) T:AU,XF patina
31888.

1953-1956. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB" (8xklf) bronz lövész díjjelvények, hátoldalukon mindegyik gravírozva, I-III. helyezések érmei (50x35mm/db) + 1937. "Lehel Polgári Lövész Egyesület" zománcozott bronz jelvény (14x11mm) + 1968. "Budapesti Lövész Szövetség" zománcozott bronz jelvény (10x14mm) T:AU,XF patina

11 000 HUF
29,73
32,35
1956. Honvéd Sportversenyek / 4x100 m. váltó II. kat. II. 1956 bronz díjplakett. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) + 1950-1956. Honvéd Sportversenyek kétoldalas Al díjérem (lyukasztva) (50mm) T:2,3
31889.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF