Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 159

Tokody Gyula (1890-1974) DN Vasas egyoldalas bronz emlékplakett (62x44mm) T:1- kis patina
31830.

Tokody Gyula (1890-1974) DN "Vasas" egyoldalas bronz emlékplakett (62x44mm) T:1- kis patina

1 200 HUF
Vincze Dénes (1924-1972) / Manno Miltiadesz (1879-1935) DN Magyar Birkózó Szövetség bronz emlékérem (61mm) T:1-
31831.

Vincze Dénes (1924-1972) / Manno Miltiadesz (1879-1935) DN "Magyar Birkózó Szövetség" bronz emlékérem (61mm) T:1-

2 000 HUF
Vincze Dénes (1914-1972) 1960. Felszabadulásunk évfordulójára ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)
31832.

Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)

2 000 HUF
Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937 bronz plakett Ludvig Bp gyártói jelzéssel (61x69mm) T:2
31833.

Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" bronz plakett "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel (61x69mm) T:2

1 000 HUF
Zombori Kiss István (1902-1953) 1938. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 bronz díjérem, hátoldalán Céllövés háziverseny 1938. I. gravírozással (47mm) T:1- kis patina
31834.

Zombori Kiss István (1902-1953) 1938. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Céllövés háziverseny 1938. I." gravírozással (47mm) T:1- kis patina

1 000 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek bronz emlékérem mellszalagon (36mm) T:2
31835.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" bronz emlékérem mellszalagon (36mm) T:2

1 000 HUF
~1900. Magyar Országos Torna Szövetség ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. Hungarian National Gymnastics Federation silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
31836.

30 000 HUF
81,08
88,24
~1910. MTE kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938 kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
31837.

1 000 HUF
~1910. jelzetlen Ag sportplakett Arkanzas BPest gyártói jelzéssel és FM beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., Arkanzas Bp gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina
31838.

~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina

8 000 HUF
~1920-1930. MAC / Magyar Athletikai Club 1875 2xklf kétoldalas vert bronz érem. Szign:Tarján Oszkár (28mm, 38mm) T:1- karc HP 5792
31839.

~1920-1930. "MAC / Magyar Athletikai Club 1875" 2xklf kétoldalas vert bronz érem. Szign:Tarján Oszkár (28mm, 38mm) T:1- karc HP 5792

1 400 HUF
~1920-1930. Tiszai Regatta Szövetség Evezősversenye Szegeden hátoldalán jelzett Ag emlékérem mellszalagon (~10,g/0.900/28mm) T:AU
31840.

~1920-1930. "Tiszai Regatta Szövetség Evezősversenye Szegeden" hátoldalán jelzett Ag emlékérem mellszalagon (~10,g/0.900/28mm) T:AU

2 000 HUF
17
~1920-1940. 5 darabos fém sport emlékérem és -plakett tétel T:1--2-
31841.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF