Military Number of items: 100
2846939
33867
437
Military
Numismatics
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:AU patina
2 000 HUF
2841230
33868
437
Military
Numismatics
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU
Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon C:AU
NMK 614.
12 000 HUF
2841208
33869
437
Military
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
NMK 700.
4 000 HUF
2817880
33870
437
Military
Numismatics
~1957. "Munkásőr" festett Cu szolgálati jelvény "13826" sorszámmal (41x53mm) + "Híven az eskühöz" minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina
3 600 HUF
2841213
33871
437
Military
Numismatics
NMK 614.
2 400 HUF
2841237
33872
437
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU
NMK 618.
1 200 HUF
2818300
33873
437
Military
Numismatics
1 000 HUF
2817955
33874
437
2200
Military
Numismatics
1962. "Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II." részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva
2 200 HUF
2840388
33875
437
Military
Numismatics
1966. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1969. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1973. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. "Honvédelmi Érdemérem - 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1979. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1988. "Honvédelmi Érdemérem - 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon. Mindegyik eredeti tokban, igazolással és/vagy adományozói okirattal T:UNC,AU
5 000 HUF
2792496
33876
437
Military
Numismatics
2 000 HUF
2846373
33877
437
Military
Numismatics
~1960-1970. "Élenjáró Szakaszparancsnok" műgyantás Cu sapkajelvény (40x27mm) + ~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás sapkajelvény (40x32mm) T:XF
1 200 HUF
2853586
33878
437
2200
Military
Numismatics
1960-1970. "15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + "Önkéntes Rendőr" karszalag T:AU
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035