Military

Number of items: 100

~1950. MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:AU patina
33867.

~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:AU patina

2 000 HUF
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU  Hungary 1957. Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with ribbon C:AU  NMK 614.
33868.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614.

12 000 HUF
32,43
35,29
9
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 700.
33869.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 700.

4 000 HUF
~1957. Munkásőr festett Cu szolgálati jelvény 13826 sorszámmal (41x53mm) + Híven az eskühöz minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina
33870.

~1957. "Munkásőr" festett Cu szolgálati jelvény "13826" sorszámmal (41x53mm) + "Híven az eskühöz" minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina

3 600 HUF
9,73
10,59
33871.

2 400 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU  NMK 618.
33872.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 618.

1 200 HUF
~1960. Munkásőr szolgálati jelvény kopottas dísztokban T:2
33873.

1 000 HUF
1962. Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II. részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva
33874.

1962. "Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II." részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva

2 200 HUF
5,95
6,47
1966. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1969. Honvédelmi Érdemérem - 10 év után aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1973. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. Honvédelmi Érdemérem - 15 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1979. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. Honvédelmi Érdemérem - 10 év után aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1988. Honvédelmi Érdemérem - 15 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon. Mindegyik eredeti tokban, igazolással és/vagy adományozói okirattal T:UNC,AU
33875.

1966. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1969. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1973. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. "Honvédelmi Érdemérem - 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1979. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" aranyozott kitüntetés bronz mellszalagon + 1988. "Honvédelmi Érdemérem - 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon. Mindegyik eredeti tokban, igazolással és/vagy adományozói okirattal T:UNC,AU

5 000 HUF
~1960-1970. Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Adatfeldolgozó Központ egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1-
33876.

2 000 HUF
~1960-1970. Élenjáró Szakaszparancsnok műgyantás Cu sapkajelvény (40x27mm) + ~1970-1980. Élenjáró Szakaszparancsnok ezüstözött műgyantás sapkajelvény (40x32mm) T:XF
33877.

~1960-1970. "Élenjáró Szakaszparancsnok" műgyantás Cu sapkajelvény (40x27mm) + ~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás sapkajelvény (40x32mm) T:XF

1 200 HUF
1960-1970. 15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + Önkéntes Rendőr rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + Önkéntes Rendőr karszalag T:AU
33878.

1960-1970. "15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + "Önkéntes Rendőr" karszalag T:AU

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF