Military

Number of items: 100

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 3. Hadsereg Belgrád - 1915 bronzlemez jelvény Entw. v.Rich.Assmann. Ausgef.v. Atelier Gurschner Wien VII/2 Lindeng.9 gyártói jelzéssel (60x32mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. 3. Armee - Belgrad - Viribus Unitis 9. Octobris - Vk Vracar / Avala bronz badge with ENTW. V.RICH.ASSMANN. AUSGEF.V. ATELIER GURSCHNER WIEN VII/2 LINDENG.9 makers mark (60x32mm) C:AU,XF
33843.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "3. Hadsereg Belgrád - 1915" bronzlemez jelvény "Entw. v.Rich.Assmann. Ausgef.v. Atelier Gurschner Wien VII/2 Lindeng.9" gyártói jelzéssel (60x32mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "3. Armee - Belgrad - Viribus Unitis 9. Octobris - Vk Vracar / Avala" bronz badge with "ENTW. V.RICH.ASSMANN. AUSGEF.V. ATELIER GURSCHNER WIEN VII/2 LINDENG.9" makers mark (60x32mm) C:AU,XF

8 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:VF patina, kopott ezüstözés Hungary 1916. Charles Troop Cross silver-plated metal decoration on ribbon C:VF patina, worn silver plating  NMK 295.
33844.

1916. "Károly-csapatkereszt" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:VF patina, kopott ezüstözés Hungary 1916. "Charles Troop Cross" silver-plated metal decoration on ribbon C:VF patina, worn silver plating NMK 295.

5 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt fém kitüntetés mellszalagon T:VF patina Hungary 1916. Charles Troop Cross metal decoration on ribbon C:VF patina NMK 295.
33845.

1916. "Károly-csapatkereszt" fém kitüntetés mellszalagon T:VF patina Hungary 1916. "Charles Troop Cross" metal decoration on ribbon C:VF patina NMK 295.

4 000 HUF
33846.

24 000 HUF
64,86
70,59
Székely Károly (1882-1941) 1916. A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala cink emlékérem hátlapi felirat nélkül (61mm) T:1- folt
33847.

Székely Károly (1882-1941) 1916. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" cink emlékérem hátlapi felirat nélkül (61mm) T:1- folt

7 000 HUF
18,92
20,59
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration on original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310
33848.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration on original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310

2 000 HUF
20
~1917. Károly Katonai Érdemérem ezüstözött bronz frakklánc miniatűrje (22x16mm) T:AU kopott ezüstözés
33849.

~1917. "Károly Katonai Érdemérem" ezüstözött bronz frakklánc miniatűrje (22x16mm) T:AU kopott ezüstözés

8 000 HUF
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:F hátoldalán ragasztofolttal Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:F gluemark on the back  NMK 328.
33850.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:F hátoldalán ragasztofolttal Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:F gluemark on the back NMK 328.

2 400 HUF
22
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.
33851.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.

2 400 HUF
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 ly., ph. Hungary 1918. Wound Medal - Laeso Militi Zn decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF hole, edge error NMK 328.
33852.

1 400 HUF
1922. Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, peremén BRONZ jelzéssel, mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon gold plated bronze decoration with ribbon, with BRONZE mark on edge, with ribbon C:XF worn gilding NMK 415.
33853.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, peremén "BRONZ" jelzéssel, mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZE" mark on edge, with ribbon C:XF worn gilding NMK 415.

50 000 HUF
135,14
147,06
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina, karc Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:VF patina, scratch  NMK 418.
33854.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF