Military Number of items: 100
2645319
33891
437
Military
Numismatics
1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1-
2 600 HUF
2852464
33892
437
Military
Numismatics
1978. "A Baráti Szocialista Hadseregek X. Filmfesztiválja Veszprém" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81x96mm) + 1981. "Katonai Főiskolák IX. Fesztiválja Szolnok 1981" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett eredeti dísztokban (~114mm) T:UNC,AU
3 600 HUF
2846396
33893
437
Military
Numismatics
~1970-1980. "Kiváló Századparancsnok" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) + "Kiváló Katona" aranyozott műgyantás sapkajelvény (40x27mm) T:AU,XF
1 200 HUF
2846762
33894
437
Military
Numismatics
~1970-1980. "Egység Bajnokság" (2xklf) ezüst és bronz fokozatú, műgyantás sapkajelvények (~37x32mm) + "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, aranyozott fém jelvény (25mm) + 1981. "Baráti Hadseregek V. Nyári Spartakiádja" műgyantás jelvény (38x38mm) T:AU,XF
1 400 HUF
2842467
33895
437
Military
Numismatics
~1970-1980. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF
2 000 HUF
2853567
33896
437
2200
Military
Numismatics
~1970-1980. Munkásőr szolgálati jelvény, műgyantás eredeti tokjában + "Munkásőrség" karszalag T:UNC,AU
2 200 HUF
2744521
33897
437
Military
Numismatics
~1970-1980. "Győr-Likócs 74. mélységi felderítő zászlóalj" egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (~62x60mm) T:1-
3 000 HUF
2742256
33898
437
Military
Numismatics
1 800 HUF
2821209
33899
437
Military
Numismatics
~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a fegyvernemi tisztképzés" egyoldalas festett bronz emlékérem dobozában (80mm) T:1-
~1970-1980. "Máté Zalka Military Technical College - 25 years of officer training in weapons" one-sided painted bronze commemorative medallion in box (80mm) C:AU
3 000 HUF
2818001
33900
437
4200
Military
Numismatics
~1975-1980. "Ezüstkoszorús Élenjáró Szakaszparancsnok" műgyantás kitüntető jelvény (40x32mm) + Élenjáró szakaszparancsnok 1" + "Élenjáró rajparancsnok 1" + "Élenjáró katona 1" műgyantás bronz kitüntető jelvények (41x28mm) + "Élenjáró század" rátétes, gépi hímzett műselyem zászló (583x390mm) T:1,2 zománchiány
4 200 HUF
2817256
33901
437
Military
Numismatics
2 000 HUF
2771902
33902
437
Military
Numismatics
1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035