Number of items: 380

Kozma György: Nijinsky, a gólem. Bp., 1990, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17737.

3 000 HUF
Simon Mihály: Levelek a magyar bánatfáról. A szerző második verseskönyve. E versek nagyobb része megjelent a csehek által megszállott Felvidék magyar lapjaiban. Szombathely,1924,Pannnia, 64 p. A borító Somos István grafikusművész munkája. Kiadói papírkötés.
17738.

3 000 HUF
Bartha Miklós: Kazár földön. DEDIKÁLT! Bp., 1939, Stádium. Félvászon kötés, jó állapotban.
17739.

5 000 HUF
17740.

6 000 HUF
Kosutányi István: A kézvonalak titka. Tudományos gyakorlati kéz-tan. Diagnózis és prognózis a kézből. Bp., 1937., Székely. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
17741.

5 000 HUF
Hamvas Béla: Szellem és egzisztencia. Pannónia Könyvek. Hamvas Béla tanulmányainak a szövegét gondozta, és a jegyzeteket készítette: Csuhai István. Bp., 1987, Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
17742.

3 000 HUF
Hamvas Béla: Az öt géniusz. A bor filozófiája. Szombathely, 1989, Életünk. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
17743.

3 000 HUF
Hamvas Béla 33 esszéje. (Tartóshullám). Vál., szerk., a bevezetőt írta: Dúl Antal. Bp., 1987., Bölcsész Index. Kiadói papírkötés, kissé foltos gerinccel.
17744.

3 000 HUF
May Károly: A fekete táltos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói szecessziós, illusztrált egészvászon kötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány kevés lap kissé foltos.
17745.

3 000 HUF
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Bp.,[1926], Franklin, 238 p. Hatodik egyedül jogosított képes kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel, egy foltos lappal.
17746.

3 400 HUF
9,19
10,00
Szitnyai Zoltán: Bolondok tornya. Békéscsaba, Tevan. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, sérülésekkel, kopottas állapotban.
17747.

3 000 HUF
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17748.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF