Kalló Ferenc: Nostalgia d'amore... A szerző, Kálló Ferenc (1894-1944) által DEDIKÁLT példány: "Dr. Mezey László barátomnak őszinte nagyrabecsüléssel és szeretettel: Kalló Ferenc." Bp., 1936., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítószélekkel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
Ományi Kálló Ferenc (1894-1944) római katolikus pap, tábori lelkész, aki 1944-ben, Magyarország német megszállását követően zsidómentő tevékenységet fejtett ki. 1944. október 28-án éjjel a nyilasok elhurcolták és kivégezték.
Zalán Tibor művei, 4 db, mind a szerző, Zalán Tibor (1954-) József Attila-díjas költő, író, drámaíró, dramaturg által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
Álom a 403-as demokráciában. Bp., 1984., Magvető. Kiadói papírkötés.;
Földfogyatkozás. Bp.,1980., Kozmosz. A borító Szeift Béla munkája. Kiadói papírkötés.;
Áttűnések - áttüntetések. Álom a napon felejtett demokráciáról. Bp., 1994., Ecotrend. Kiadói papírkötés.;
...és néhány akvarell. Bp., 1986., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, sérült műanyag védőborítóban.;
Valamint: Zalán Tibor: Fénykorlátozás. Bp., 1996., Ecotrend. Kiadói papírkötés. A cím alatt a szerző saját kezű DEDIKÁCIÓJÁVAL.
10 db DEDIKÁLT könyv: Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető; Király Lajos: Fény és árnyék; Fancsovits György: Dokumentumok a Magyarországi Újjászervezett Szociáldemokrata Párt történetéből 1901-1945; stb. Vegyes állapotban.