Books: Military Number of items: 36
2854600
17006
437
Books: Military
Other collectibles
Máté Endre: Szeptember katonája. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 800 HUF
2846504
17007
437
Books: Military
Other collectibles
Regenspursky, Carl: Studien über den taktischen Inhalt des Exercier-Reglements für die k. u. k. Fusstruppen. Bécs, 1892, L.W. Seidel und Sohn. Német nyelven. 144 p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, kopott borítóval, címlapon néhány ceruzás és tollas bejegyzéssel, intézményi bélyegzőkkel.
3 000 HUF
2839976
17008
437
Books: Military
Other collectibles
A mesterség dícsérete. Parlamenti szobor-korrajz. Szerk. Buza Péter. Bp., Száz magyar könyves falu kht. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
4 000 HUF
2839974
17009
437
Books: Military
Other collectibles
Hazánk dicsőségére. 160 éves a Magyar Honvédség. Bp., 2008. Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban 508p.
4 000 HUF
2565816
17010
437
Books: Military
Other collectibles
2 600 HUF
2810183
17011
437
Books: Military
Other collectibles
Horváth Miklós-Kovács Vilmos: Hadsereg és fegyverek, 1956. Bp., 2011, Zrínyi Média. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 600 HUF
2818493
17012
437
Books: Military
Other collectibles
Cs. Szabó László: Doveri átkelés. (Nyugateurópai helyzetkép). Bp., 1937, Cserépfalvi, 203+(3) p. Restaurált kiadói papírkötésben
1 200 HUF
2645387
17013
437
Books: Military
Other collectibles
2841827
17014
437
Books: Military
Other collectibles
Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal, lapok alja ázott, néhány lap összeragadt.
1 200 HUF
2840033
17015
437
Books: Military
Other collectibles
Kellermann, [Bernhard]: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, részben sérült, laza fűzéssel.
1 200 HUF
2845937
17016
437
Books: Military
Other collectibles
A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Horváth Miklós. Dr. Münnich Ferenc előszavával. Bp., 1959, Zrinyi. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1 200 HUF
2643757
17017
437
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035