Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 36

17343.

7 000 HUF
18,92
20,59
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17344.

2 400 HUF
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 251 + XLVIII p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17345.

1 400 HUF
Zana János: Az egészséges tej sejttartalma. Állatorvosdoktori értekezés kivonata. Bp., 1939, M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (Turul Sajtóvállalat-ny.), 16 p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
17346.

1 200 HUF
Öveges József: Kis fizika a gimnázium és leánygimnázium III. osztálya számára. Bp., 1939, Szent István-Társulat, 129 p. Kiadói papírkötés, a borítón és az első lapokon égetett lyukkal.
17347.

1 400 HUF
John H. Mallas-Evered Kreimer: A Messier-album. Bp., 1985., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
17348.

1 200 HUF
Pongrácz Árpád: Modern kozmetika. Bp., 1962, Medicina. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
17349.

1 200 HUF
Klinikai zsebkönyv 1932 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926, Petőfi Irodalmi Vállalat. Kiadói aranyozott nylon-kötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel és korabeli könyvkereskedői címkével.
17350.

Klinikai zsebkönyv 1932 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926, "Petőfi" Irodalmi Vállalat. Kiadói aranyozott nylon-kötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel és korabeli könyvkereskedői címkével.

1 600 HUF
17351.

1 400 HUF
Gera Pál: Szabadnak szülessenek - szabadon élhessenek. Bp., 1988. Ökotárs 82p. DEDIKÁLT + Gera Pál: Az európai vidráról. 27p.
17352.

1 600 HUF
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1966, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Szövegközi illusztrációkkal és színes képtáblákkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17353.

1 200 HUF
Mikusné Dr. Nánai Magda: Barátunk az erdő. Környezetnevelési műhelytitkok. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17354.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF