17350.
436. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
Klinikai zsebkönyv 1932 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926, "Petőfi" Irodalmi Vállalat. Kiadói aranyozott nylon-kötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel és korabeli könyvkereskedői címkével.