Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 36

17319.

12 000 HUF
32,43
35,29
Bein Károly: A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Ford. Bein Károly. Bp., [1891.], Lauffer Vilmos, 4+63+1 p.+IV (kromolitográfiák) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, egy javított lappal, egy lapon ragasztásnyomokkal.
17320.

6 000 HUF
38
17321.

5 000 HUF
Lengyel Dániel: Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: - - . Pest, 1861., Heckenast Gusztáv, 2+462 p. Korabeli félbőr-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, kopott gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált, possessori bejegyzésekkel, az utolsó lap hiányzik.
17322.

4 000 HUF
9
A IV. magyar gyógyszerkönyv ismertetése gyakorló orvosok és gyógyszerészek számára. I. rész: Vámossy Zoltán: A IV. magyar gyógyszerkönyv az orvos szempontjából. II. rész: Berkovits Károly: A gyógyszerkönyv a gyógyszerész megvilágításában. Az egyik szerző, Berkovits Károly által DEDIKÁLT példány. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
17323.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17324.

2 800 HUF
7,57
8,24
Krenedits Ferenc: Aquáriumi tanulmány. Bp., 1907,Pátria, VIII+126 p.+5 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal. Ritka!
17325.

Krenedits Ferenc: Aquáriumi tanulmány. Bp., 1907,"Pátria", VIII+126 p.+5 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal. Ritka!

3 000 HUF
Dr. Josef Steinbacher: Die männliche Impotenz und deren radikale Heilung. Für Ärzte und gebildete Laien dergestellt von - - . Berlin,1892,Hugo Steinitz. Fünfte Auflage. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a borítón kis szakadással, ex libris-szel, ajándékozási sorokkal, bélyegzésekkel.
17326.

3 000 HUF
A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése az 1941-1942. évekről. I. kötet. Bp., 1945., Kulcsár Andor-ny. Benne két kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, az egyik térkép-melléklet szakadt.
17327.

3 000 HUF
K. B. Lehmann - R. O. Neumann: Atlas und Grundriss der Bakteriologie und Lehrbuch der speziellen bakteriologischen Diagnostik. I-II. Teil I: Atlas. Teil II: Text. von Dr. - - - und Prof. Dr. Med. et Phil. - - -. Lehmanns Medizinische Handatlanten. Band X. München, 1910., J. F. Lehmanns Verlag. Német nyelven. Az I. kötet litografált képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel illusztrált, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet alsó lapélei foltosak.
17328.

K. B. Lehmann - R. O. Neumann: Atlas und Grundriss der Bakteriologie und Lehrbuch der speziellen bakteriologischen Diagnostik. I-II. Teil I: Atlas. Teil II: Text. von Dr. - - - und Prof. Dr. Med. et Phil. - - -. Lehmann's Medizinische Handatlanten. Band X. München, 1910., J. F. Lehmanns Verlag. Német nyelven. Az I. kötet litografált képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel illusztrált, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet alsó lapélei foltosak.

5 000 HUF
Növénytani közlemények. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóirata. Ötödik kötet: 1-4. füzet. Szerk.: Schilberszky Károly, Klein Gyula. valamint hozzákötve: Hatodik kötet: 1-5. füzet. Szerk.: Tuzson János, Klein Gyula. Bp., 1906-1907., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, benne az eredeti, szakadozott papírborítókkal is, a borítón kopásnyomokkal és címkével, magánkönyvtári bélyegzésekkel.
17329.

3 000 HUF
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Kiadói félvászon kötés, széteső állapotban.
17330.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF