https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Paintings and graphics

Number of items: 523

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 1, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10000.

Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 1, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
180 000 HUF
485,18
EUR
,
524,78
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
180 000 HUF
Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 2, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10001.

Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 2, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
180 000 HUF
485,18
EUR
,
524,78
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
180 000 HUF
Koppány Attila (1947-): Tiszta lappal. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 60x60 cm
10002.

Koppány Attila (1947-): Tiszta lappal. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 60x60 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
190 000 HUF
512,13
EUR
,
553,94
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
190 000 HUF
Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm
10003.

Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
260 000 HUF
700,81
EUR
,
758,02
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
260 000 HUF
Nagy Imola (1976-): Budapest. Akril, vászon, keret nélkül, két részből áll, jelzett, 2x(40x120)cm
10004.

Nagy Imola (1976-): Budapest. Akril, vászon, keret nélkül, két részből áll, jelzett, 2x(40x120)cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
340 000 HUF
916,44
EUR
,
991,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
340 000 HUF
Johan Hugó (1891-1956): Dunapart Budapestnél. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 23x29,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
10005.

Johan Hugó (1891-1956): Dunapart Budapestnél. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 23x29,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
95 000 HUF
256,06
EUR
,
276,97
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
95 000 HUF
Boldizsár István (1897-1984): Majális Budapesten, 1946. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm. / István Boldizsár (1897-1984): Budapest, 1st of May, 1946. Oil on canvas, signed lower left. Framed. 60x80 cm
10006.

Boldizsár István (1897-1984): Majális Budapesten, 1946. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm. / István Boldizsár (1897-1984): Budapest, 1st of May, 1946. Oil on canvas, signed lower left. Framed. 60x80 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
200 000 HUF
539,08
EUR
,
583,09
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
200 000 HUF
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
10007.

Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
120 000 HUF
323,45
EUR
,
349,85
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
120 000 HUF
Különféle művészek, össz. 14 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Grosics, Czibor, Kocsis, Hidegkuti, Buzánszky stb.), Szepesi Györgyről készült portré és a Népstadion madártávlatból. Litográfia, papír. Jelzett. Többségében foltos és/vagy sérült. Lapméret: 42,5x30,5 (portrék) és 34x47,5 cm (Népstadion).
10008.

Különféle művészek, össz. 14 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Grosics, Czibor, Kocsis, Hidegkuti, Buzánszky stb.), Szepesi Györgyről készült portré és a Népstadion madártávlatból. Litográfia, papír. Jelzett. Többségében foltos és/vagy sérült. Lapméret: 42,5x30,5 (portrék) és 34x47,5 cm (Népstadion).

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
26 000 HUF
70,08
EUR
,
75,80
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
26 000 HUF
Abonyi Arany, Marton Sándorné (1899-1967): Sárga arcú leány. Pasztell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 30,5x23 cm.
10009.

Abonyi Arany, Marton Sándorné (1899-1967): Sárga arcú leány. Pasztell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 30,5x23 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
19 000 HUF
51,21
EUR
,
55,39
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
19 000 HUF
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Patak kis átkelővel. Akril, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 36x50 cm
10010.

Abonyiné Serbán Lia (1927-): Patak kis átkelővel. Akril, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 36x50 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
12,94
EUR
,
13,99
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Viadukt. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett keretben. 30x21 cm
10011.

Abonyiné Serbán Lia (1927-): Viadukt. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett keretben. 30x21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,78
EUR
,
11,66
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment