Number of items: 523

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohócok. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 47,5x54 cm
10084.

30 000 HUF
81,08
88,24
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1984. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 25,5x15 cm
10085.

8 500 HUF
22,97
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1994. Tempera, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x27 cm
10086.

8 500 HUF
22,97
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, kréta, papír, jelzett, lap alján szakadással, 30x35 cm
10087.

8 500 HUF
22,97
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 30,5x21 cm
10088.

8 500 HUF
22,97
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Hazafelé. Olaj, karton, jelezve középen lent. 51x61,5 cm
10089.

38 000 HUF
102,70
111,76
Csergezán Pál (1924-1996): Tanya, rézkarc, papír, jelzett, kisebb elszíneződéssel, paszpartuban, 19,5×29 cm
10090.

8 000 HUF
10091.

200 000 HUF
540,54
588,24
Csohány Kálmán (1925-1980): Befogtak a terek, kronosz. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 21x15 cm
10092.

14 000 HUF
37,84
41,18
Csohány Kálmán (1925-1980): Erdős táj faluval, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10×15 cm
10093.

4 000 HUF
Csorba Tibor (1906-1985): Város. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 25x33,5 cm A felvidéki Lőcsén, majd a fővárosban járt gimnáziumba. 1925-ben a Képzőművészeti Főiskolán kezdte művészeti tanulmányait. A Szegedi Polgári Tanárképző Főiskola után a varsói Rajztanárképző Főiskolán, a Varsói Egyetemen is tanult kézimunkát és rajzot. 1930 és 1934 között a kiskunhalasi gimnáziumban rajz és kézimunka tanár volt. Itteni élményeiből született a Beszél a tanya (1934), A halasi csipke múltja - jövője (1934), Az utolsó lőcsei diák (1936); Polgáristák (1936) művei. 1936-tól a Varsói Egyetem nyelvi lektora lett. Lengyelországban telepedett le. Több ízben járt Angliában, Franciaországban. A Magyarok Világszövetségének aktív tagja volt.
10094.

9 000 HUF
24,32
26,47
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapest, Parlament. Színes rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 9×15 cm
10095.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF