Military

Number of items: 105

1956. A Haza Szolgálatáért Emlékérem Ezüst Fokozat Rákosi-korabeli mellszalaggal, 1956.okt.17. dátumozású adományozói levéllel, dobozban, hátoldalán 1956.10.23. (!!!) karcolás jelzi az átvétel napját T:1-
33856.

1956. "A Haza Szolgálatáért Emlékérem Ezüst Fokozat" Rákosi-korabeli mellszalaggal, 1956.okt.17. dátumozású adományozói levéllel, dobozban, hátoldalán 1956.10.23. (!!!) karcolás jelzi az átvétel napját T:1-

4 000 HUF
32
~1957. Munkásőr festett Cu szolgálati jelvény 13826 sorszámmal (41x53mm) + Híven az eskühöz minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina
33857.

~1957. "Munkásőr" festett Cu szolgálati jelvény "13826" sorszámmal (41x53mm) + "Híven az eskühöz" minikönyv jelvényes címlappal (52x51mm) T:1- patina

4 600 HUF
12,43
13,53
1960-1970 10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért festett, műgyantás jelvény (26mm) + 15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + Önkéntes Rendőr rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény T:1- sérült tű
33858.

1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás jelvény (26mm) + "15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény T:1- sérült tű

1 600 HUF
~1960. Aranykoszorús Kilián Haditorna Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott bronz jelvény (36x38mm) T:2
33859.

1 400 HUF
~1960-1970. Hadsereg Bajnokság ezüstözött, zománcozott kitüntető jelvény (46x37mm) T:1- patina
33860.

1 400 HUF
~1960. Határőrség - Járőrparancsnok ezüstözött, részben tűzzománcos műanyag-bronz kompozit szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:1-
33861.

~1960. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben tűzzománcos műanyag-bronz kompozit szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:1-

1 600 HUF
~1960-1970. Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos és gépjárművezető aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény T:1-
33862.

~1960-1970. "Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos és gépjárművezető" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény T:1-

1 400 HUF
~1960-1970. Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Adatfeldolgozó Központ egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1-
33863.

2 000 HUF
~1960. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Eredményes Munkáért aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény eredeti dísztokban, belül A TARTALÉKOS TISZTI TAGOZATBAN VÉGZETT EREDMÉNYES MUNKÁJÁÉRT táblácskával (43x32mm) T:1-
33864.

~1960. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Eredményes Munkáért" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény eredeti dísztokban, belül "A TARTALÉKOS TISZTI TAGOZATBAN VÉGZETT EREDMÉNYES MUNKÁJÁÉRT" táblácskával (43x32mm) T:1-

2 200 HUF
5,95
6,47
~1960-1980. MHSZ - Honvédelemért zománcos kitüntető jelvény + Szocialista Brigád műgyantás jelvény + Magyar Néphadsereg fegyvernemi minősítő jelvénye + 1948. Magyar Szabadságharcos Szövetség zománcozott fém jelvény T:1-,2- anyahiány, hiányzó tű, jelentős zománchiány
33865.

1 600 HUF
~1960. Munkásőr szolgálati jelvény kopottas dísztokban T:2
33866.

1 000 HUF
1962. Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II. részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva
33867.

1962. "Hadsereg Bajnokság - Atlétika 200m-es síkfutás II." részben zománcozott bronz rátétes 1961-es évszámos jelvénnyel, krómozott fém díjplakett eredeti dobozban (102x92mm) T:2 zománchiány, restaurálva

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF