Military

Number of items: 105

1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán + WALTHER E. BUDAPEST IV., HARISKÖZ 6. dísztokT:1- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán + WALTHER E. BUDAPEST IV., HARISKÖZ 6. decorative case C:AU NMK 428.
33844.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán + "WALTHER E. BUDAPEST IV., HARISKÖZ 6." dísztokT:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán + "WALTHER E. BUDAPEST IV., HARISKÖZ 6." decorative case C:AU NMK 428.

4 000 HUF
9
ifj. Szlávics László (1959-) DN Károlyi Mihály / Emlékül a Magyar Honvédségtől nem eredeti műanyag tokban (39mm) T:1-
33845.

1 600 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán + T:1- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán:AU NMK 428.
33846.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán + T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán:AU NMK 428.

4 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:1- oxidáció, sérült szalag Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU oxidation, damaged ribbon NMK 428.
33847.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:1- oxidáció, sérült szalag Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU oxidation, damaged ribbon NMK 428.

3 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
33848.

1 200 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
33849.

1 400 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül, fül letört. Szign.: BERÁN L. + ~1930. Sanctur Emericus (Szent Imre) bronz jelvény Ludvig Bp. gyártói jelzéssel T:2-,1- oxidáció NMK 429.
33850.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül, fül letört. Szign.: BERÁN L. + ~1930. "Sanctur Emericus (Szent Imre) bronz jelvény "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel T:2-,1- oxidáció NMK 429.

1 600 HUF
1942. Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942 hadifém emlékérem (40mm) T:2 oxidáció Hungary 1942. Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942 war metal commemorative medallion (40mm) C:XF oxidation
33851.

1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" hadifém emlékérem (40mm) T:2 oxidáció Hungary 1942. "Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942" war metal commemorative medallion (40mm) C:XF oxidation

5 000 HUF
1948. A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért Al lemezplakett (61x52mm) + VHBSZ - Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége zománcozott jelvény T:1- patina
33852.

2 800 HUF
7,57
8,24
~1948. Határvadász zománcozott Br jelvény Tildy-korszakból (60x48mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1948. Border Defence Officer enamelled Br badge (60x48mm) C:VF enamel error
33853.

28 000 HUF
75,68
82,35
~1950-1960. Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló a Magyar Néphadsereg műgyantás, aranyozott fém kitüntető jelvénye tisztek részére (40x41mm) T:1-
33854.

~1950-1960. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" a Magyar Néphadsereg műgyantás, aranyozott fém kitüntető jelvénye tisztek részére (40x41mm) T:1-

2 000 HUF
~1950-1980. A haza fegyveres szolgálatában + A haza szolgálatáért (2x) + Szolgálati Érdemérem + Kiváló Szolgálatért Érdemrend + A Magyar Népköztársaság Honvédelmi minisztere műbőr mappa, benne adományozási igazolványokkal + 5 darab vállap. T:1-2
33855.

~1950-1980. "A haza fegyveres szolgálatában" + "A haza szolgálatáért" (2x) + "Szolgálati Érdemérem" + "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" + "A Magyar Népköztársaság Honvédelmi minisztere" műbőr mappa, benne adományozási igazolványokkal + 5 darab vállap. T:1-2

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: