https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 336

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked
19000.

Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 500 000 HUF
4 043,13
EUR
,
4 373,18
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 500 000 HUF
Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked
19001.

Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 700 000 HUF
4 582,21
EUR
,
4 956,27
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 700 000 HUF
14K arany (Au) gyűrű ametiszttel és brillekkel (brill össz: 1,8ct) Jelzett. 8,9 g m: 65
19002.

14K arany (Au) gyűrű ametiszttel és brillekkel (brill össz: 1,8ct) Jelzett. 8,9 g m: 65

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
900 000 HUF
2 425,88
EUR
,
2 623,91
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
900 000 HUF
Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.
19003.

Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
360 000 HUF
970,35
EUR
,
1 049,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
360 000 HUF
Arany (Au/14k) női körbeköves kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.
19004.

Arany (Au/14k) női "körbeköves" kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
550 000 HUF
1 482,48
EUR
,
1 603,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
550 000 HUF
Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.
19005.

Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
550 000 HUF
1 482,48
EUR
,
1 603,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
550 000 HUF
Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.
19006.

Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
200 000 HUF
539,08
EUR
,
583,09
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
200 000 HUF
Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g
19007.

Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
400 000 HUF
1 078,17
EUR
,
1 166,18
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
420 000 HUF
Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g
19008.

Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 000 HUF
269,54
EUR
,
291,55
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
100 000 HUF
Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g
19009.

Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
340 000 HUF
916,44
EUR
,
991,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
340 000 HUF
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g
19010.

Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
150 000 HUF
404,31
EUR
,
437,32
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
150 000 HUF
Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm
19011.

Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
160 000 HUF
431,27
EUR
,
466,47
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
160 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment