https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 336

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked
19000.

Arany (Au/18K) Fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 65,5g / 18ct gold vowen bracelet, hallmarked

 
The item is not available
Starting price:
1 500 000 HUF
4 054,05
EUR
,
4 411,76
USD
Number of bids:
0
Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked
19001.

Arany (Au/14K) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 85,8g / Gold 14 ct bracelet hallmarked

 
The item is not available
Starting price:
1 700 000 HUF
4 594,59
EUR
,
5 000,00
USD
Number of bids:
0
14K arany (Au) gyűrű ametiszttel (ca 5 ct) és brillekkel (brill össz: 1,9ct) Jelzett. 8,9 g m: 65
19002.

14K arany (Au) gyűrű ametiszttel (ca 5 ct) és brillekkel (brill össz: 1,9ct) Jelzett. 8,9 g m: 65

 
The item is not available
Starting price:
900 000 HUF
2 432,43
EUR
,
2 647,06
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.
19003.

Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
972,97
EUR
,
1 058,82
USD
Number of bids:
0
Arany (Au/14k) női körbeköves kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.
19004.

Arany (Au/14k) női "körbeköves" kanárisárga gyémánt gyűrű, sárga arany, 22 db brillel ékítve (0,75ct/VS) m:53,5, bruttó: 3,1g, jelzett, gyémánt tanúsítvánnyal, design: Soós Ékszer.

 
The item is not available
Starting price:
550 000 HUF
1 486,49
EUR
,
1 617,65
USD
Number of bids:
0
Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.
19005.

Arany (Au/14k) női koktélgyűrű, fehér és sárga arany, ametrin kővel ékítve (7,89ct/ loupe clean), 20 db brillel ékítve (0,28ct/TW VS1) m:54,5, nettó:7,82g, bruttó: 9,4g, jelzett, certifikáttal, design: Soós Ékszer.

 
The item is not available
Starting price:
550 000 HUF
1 486,49
EUR
,
1 617,65
USD
Number of bids:
0
Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.
19006.

Arany (Au/18k) Monogramos pecsétgyűrű, R.Z monogram, jelzett, nettó:14,5g, m: 70.

 
Sold
Starting price:
200 000 HUF
540,54
EUR
,
588,24
USD
Number of bids:
1
Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g
19007.

Arany (Au/14k) vegyes tétel, részben jelzett, bruttó: 38,58 g

 
Sold
Starting price:
400 000 HUF
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Number of bids:
1
Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g
19008.

Ezüst(Ag) angol áttört kínálótál, jelzett, 30,5×18×7 cm, nettó: 251 g

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Number of bids:
0
Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g
19009.

Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g

 
Cancelled
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g
19010.

Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 14,5g

 
Sold
Starting price:
150 000 HUF
405,41
EUR
,
441,18
USD
Number of bids:
6
Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm
19011.

Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
432,43
EUR
,
470,59
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment