Books: Travelling, Local History Number of items: 152
2812335
16060
435
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Átkötött kopott egészvászon-kötésben
2 000 HUF
2813040
16061
435
Other collectibles
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1 800 HUF
2795782
16062
435
3800
Other collectibles
Tom Masters: St. Petersburg. London,2005,Lonley Planet. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
3 800 HUF
2819078
16063
435
Other collectibles
Kiskunhalas. Helytörténeti monográfia I. Szerk.: Janó Ákos. Kiskunhalas, 1965, Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2818897
16064
435
Other collectibles
Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+XVI t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
1 400 HUF
2818959
16065
435
Other collectibles
Vác története I. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Szentendre, 1983, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (289./500) példány.
1 000 HUF
2819737
16066
435
Other collectibles
Benkő Elek et al.: Az aradi vár története. Bp., 1998, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2821165
16067
435
Other collectibles
Abbe, Patience - Abbe, Richard, Abbe Johnny: Három gyermek. Elmeséli kizárólag felnőtteknek tizenegy évi bolyongását a világ körül. Ford.: Földes Jolán. Bp., én., Palladis Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, két kép javított, ragasztott.
1 200 HUF
2814880
16068
435
Other collectibles
Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse. Sajtó alá rendezte: Székely András. Bp.,1972.,Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
1 000 HUF
2816654
16069
435
Other collectibles
A "Miasszonyunk"-ról Nevezett Női Rend Pécsi Nevelő- és Tanintézetének Értesítője az 1913-1914. iskolai évről. Pécs, 1914, Dunántúl Nyomda-Rt. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
1 400 HUF
2814988
16070
435
Other collectibles
Bóna István: Heves város településtörténete az újkőkortól az Árpád-korig. Különlenyomat. Tanulmányok Hevesről. Heves 2001. Papírkötés, 29 p.
1 800 HUF
2814714
16071
435
Other collectibles
Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Válogatott írások. Szerk.: Balázs Ádám. Debrecen, 1990, Csokonai. 263 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés,
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035