Books: Travelling, Local History

Number of items: 152

Claes Grundsten: National Parks in Sweden. Europes Last Wilderness. Stockholm, 1987, National Environmental Protection Board. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16048.

1 600 HUF
Beograd. [Belgrád. Képes album.] Belgrád, 1911, Városi Önkormányzat, (12) p. + 32 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Szerb nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval. Az előzéklapon Steiner Móric tüzérhadnagy bejegyzésével (Emlékalbum 1915. december 24. karácsony estéjén az ,,Officinski dom-ban rendezett ünnepi vacsoráról.)
16049.

Beograd. [Belgrád. Képes album.] Belgrád, 1911, Városi Önkormányzat, (12) p. + 32 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Szerb nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval. Az előzéklapon Steiner Móric tüzérhadnagy bejegyzésével ("Emlékalbum 1915. december 24. karácsony estéjén az ,,Officinski dom"-ban rendezett ünnepi vacsoráról.")

3 000 HUF
9
16050.

2 200 HUF
5,95
6,47
Budapest műemlékei. Írták: Gárdonyi Albert, Kuzsinszky Bálint, Szőnyi Ottó, Lux Kálmán, Csányi Károly, Foerk Ernő, Kertész K. Róbert, Lechner Jenő. Szerk. Lechner Jenő. 501 képpel. Bp. (1924.) Bp. Székesfőváros és Műemlékek Orsz. Biz. Fotókkal, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói.sérült papírkötésben
16051.

2 200 HUF
5,95
6,47
16052.

1 000 HUF
16053.

3 800 HUF
10,27
11,18
Dr. Gőbölös Antal: Kecskeméti Arborétum. [Kecskemét], 2007., KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zrt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16054.

2 400 HUF
16055.

1 400 HUF
16056.

3 200 HUF
8,65
9,41
Kopp Jenő: A háromszáz éves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi Papnevelő Intézet Kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
16057.

2 000 HUF
Bóna István: Dunapentele története. A honfoglalástól a 19. század közepéig a már eddig is ismert, valamint újonnan bevont adatok alapján. A szerző, Bóna István (1930-2001) régész, egyetemi tanár,MTA tag által Dienes Istvánné Picur (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus felesége részére DEDIKÁLT példány. Dunaújváros, 1991., Intercisa Múzeum. Kiadói papírkötés.
16058.

Bóna István: Dunapentele története. A honfoglalástól a 19. század közepéig a már eddig is ismert, valamint újonnan bevont adatok alapján. A szerző, Bóna István (1930-2001) régész, egyetemi tanár,MTA tag által Dienes Istvánné 'Picur' (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus felesége részére DEDIKÁLT példány. Dunaújváros, 1991., Intercisa Múzeum. Kiadói papírkötés.

2 400 HUF
2 db Brüsszel turisztikai ismertető: Brussels and its beauties. Brussels, 1994-1999, Editions Thill. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16059.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF