Number of items: 284

Csányi Vilmos - Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjamin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Dedikált (Makovecz Béni?)
17735.

1 000 HUF
Josef Lada: Svejk, a derék katona kalandjai képekben. Ford.: Tandori Dezső. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17736.

1 200 HUF
Móricz Zsigmond: Rózsa Sándor a lovát ugratja. Bp., 1941, Athenaeum, (4)+366+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, sérült gerinccel.
17737.

1 400 HUF
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1943, Bibliotheca (Antiqua-ny.), 479+(1) p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, egy kissé szakadt lappal, intézményi bélyegzőkkel.
17738.

1 600 HUF
Dean R. Koontz: Ártatlanság. Szeged, 2018., Szukits. Papírkötés.
17739.

1 200 HUF
Babits Mihály: Halálfiai. Regény. Bp.,[1927], Athenaeum, 695+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
17740.

1 200 HUF
17741.

1 000 HUF
Lope de Vega: Dacból terem a szerelem. Magyarra átdolgozta: József Attila és Gáspár Endre. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés.
17742.

1 200 HUF
18500.

5 000 HUF
18501.

4 000 HUF
18502.

1 200 HUF
18503.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF