Number of items: 284

4 db homeopátiás könyv - Klasszikus homeopátia, Homeopátiás orvoslás, Homeopátiáról nőknek, Mindennapok homeopátiája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17722.

1 000 HUF
Faludy György: Test és lélek. Kass János illusztrációival Bp., 1988, Magyar Világ. Kiadói kissé gyűrött papírkötés, egyébként jó állapotban.
17723.

1 200 HUF
17725.

2 000 HUF
17726.

2 000 HUF
Dylan Jones: Jim Morrison: Dark star. New York, 1991, Viking Studio Books. Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17727.

1 800 HUF
3 db könyv Steve McQeen színészről szóló könyvek:   Steve McQueen-William F. Nolan: Star on wheels. New York,1972,Berkeley Medallion Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;   Penina Spiegel: McQUeen: The Untold Story of a Bad Boy in Hollywood. New York,1981.,Berkley Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  Christopher Sandford: McQueen. The biography. London, 2002, HarperCollins. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.;
17728.

2 200 HUF
5,95
6,47
Peter Biskind: Easy riders, raging bulls. How the sex-drugs-and-rock n roll generation saved Hollywood. New York, 1998., SImon&Schuster. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17729.

Peter Biskind: Easy riders, raging bulls. How the sex-drugs-and-rock 'n' roll generation saved Hollywood. New York, 1998., SImon&Schuster. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

1 800 HUF
Franka Tibor: A kifosztott ország. Pannon tükör - 2000. (Bp., 2001), magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17730.

900 HUF
2,43
2,65
Géczi János: Elemek. Bp.,1986., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17731.

1 200 HUF
Rónay György 3 műve:   Interjúk, nyilatkozatok, vallomások. Vigilia-Könyvek. Bp., 2004., Vigilia. Kiadói kartonált papírkötés.;   Jegyzetlapok. Bp.,1975.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Rónay György: Modern francia líra. Eckhardt Sándor ajánlásával. Bp.,1939, Vigilia. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
17732.

1 800 HUF
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Szalay Lajos rajzaival. Bp., 1980., Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
17733.

1 600 HUF
Bilder zur deutschen Geschichte 1848-1945. Berlin, 1955, Volk und Wissen. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
17734.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: