Number of items: 284

17710.

2 000 HUF
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1909,] Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. Gazdag képanyaggal, szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen sérüléssel.
17711.

3 000 HUF
Apuleius: Amor és Psyche. Latinból fordította: Révay József. Monumenta Literarum I. sor. 2. szám. Gyoma, 1921., Kner Izidor. A könyvdíszek Kozma Lajos, a tipográfiai elrendezés Kner Imre munkái. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé sérült borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal. Megjelent 600 példányban. Ez számozatlan példány.
17712.

3 000 HUF
Eyewitness - History of the World. The Essential Multimedia Refenerce Guide to World History. New York, 1995, Dorling Kindersley. Interaktív világtörténelmi enciklopédia CD, angol nyelven, kiadói kartontokban.
17713.

2 400 HUF
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kevés kopással
17714.

3 800 HUF
10,27
11,18
17715.

1 000 HUF
Sal Endre: Mi, magyarok. 51 hihetetlen történet a nagyvilágból. Bp., 2019, Libri. Benne Kabos Gyula, Lugosi Béla, Illy Ferenc, Harry Houdini és mások életrajzával, fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés
17716.

2 400 HUF
17717.

2 400 HUF
Erdős Renée: Berekesztett utak. A szerző által ALÁÍRT példány. Ősök és ivadékok. III. köt. Bp., én., Dick Manó. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
17718.

2 400 HUF
Szeivolt István: A dong könyv. Azaz az Ökk nemzetség gyűjteménye. [Bp., 2008.], Karizma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17719.

2 400 HUF
Németh László: Bűn. Bp.,[1937],Franklin. Kiadói kissé kopott aranyozott gerincű félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17720.

2 400 HUF
Kertész Imre: Sostalanság, Valaki más, Kaddis a meg nem született gyermekért, Az angol lobogó, Gályanapló. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.
17721.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF