Books: Architecture, Art

Number of items: 267

16940.

2 400 HUF
Pernye Edit - Illés József: Kórházi mosodák technológiai követelményei. DEDIKÁLT! Bp., 1968., Egészségügyi Minisztérium Tervgazdasági és Dokumentációs Irodája, 48 p.+10 t. Kiadói papírkötés.
16941.

2 400 HUF
16942.

2 400 HUF
16943.

2 000 HUF
Alan Parallels. Exhibition of Ossetian Artists. (Oszét művészeti kiállítás). Vladikavkaz-Budapest, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16944.

2 000 HUF
16945.

1 600 HUF
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp., [1943.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16946.

2 000 HUF
Tanulmányok a nagybányai művészet köréből. Nagybánya Könyvek 3. Miskolc,1994,MissonArt Galéria. Kiadói papírkötés.
16947.

2 000 HUF
Bútorművészeti katalógusok, 3 db:   Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Harmadik, javított kiadás;   Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.;   Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében.  Bp., 1976, Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
16948.

2 000 HUF
Stüber, Fritz: Der Bienenkorb. Ein deutsches Porzellanbüchlein aus Wien. Wien, 1943, Karl H. Bischoff. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, porcelánjelzésekkel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés
16949.

2 000 HUF
Amslerdrucke und Schrolls Albertina-Facsimiledrucke. Berlin-Wien, 1925, Amsler & Ruthardt - Anton Schroll & Co. Számos fekete-fehér reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16950.

Amslerdrucke und Schroll's Albertina-Facsimiledrucke. Berlin-Wien, 1925, Amsler & Ruthardt - Anton Schroll & Co. Számos fekete-fehér reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

2 000 HUF
Gömör Béla: Bäck Manci - az elfeledett szegedi fotográfusnő. Bp., 2003, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16951.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: