Books: Architecture, Art

Number of items: 267

Sebastiano Soldi: Az ókori Közel-Kelet művészete. Ford.: Klukon Beatrix. A művészet története 1. Bp., 2006., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16964.

1 800 HUF
1981-1990 Christies aukciós katalógusok, 2 db. Benne izgalmas, art-deco és szecessziós művészeti anyaggal. Kiadói papírkötésekben, az egyik gerincén kis szakadással.
16965.

1981-1990 Christie's aukciós katalógusok, 2 db. Benne izgalmas, art-deco és szecessziós művészeti anyaggal. Kiadói papírkötésekben, az egyik gerincén kis szakadással.

2 000 HUF
22
1934 Árverési Közlöny. XV. évf. 6. rendkívüli szám. 1934. október. Szerk.: Kolossváry Miklós. Bp., M. Kir. Postakarékpénztár, (Stádium-ny.), 24+2 p.+XX (fekete-fehér képtáblák)+1 t. Kiadói papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, ceruzás aláhúzásokkal, kikiáltási árak melléklettel.
16966.

2 400 HUF
Gergely Mariann: Kádár Béla. A magyar festészet mesterei. Bp., 2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel, Kádár Béla  műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16967.

2 400 HUF
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrálva. Magyar, olasz, román és német nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, egyik lap alján szakadással, 43,5x33,5 cm
16968.

2 000 HUF
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, az egészvászon borító hátán papírnyomokkal.
16969.

2 000 HUF
16970.

1 800 HUF
5 db művészeti folyóirat: 1896 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat közleményei 1896. évre + 1928 Magyar Iparművészet XXXI. évf. 5-6. és 9. sz. + 1936 Magyar Iparművészet XXIX. évf. 1. sz. + 1939 Az Iparművész X. évf. 9-10. sz. Vegyes állapotban.
16971.

2 400 HUF
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp., 1965, Magyar Helikon. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, melléklettel.
16972.

2 000 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina Kiadó, 236+48 p. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal és porcelán jelzésekkel, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kiadói papír védőborítóval
16973.

2 400 HUF
Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Szilágysági Magyar Népművészet. Bukarest, 1974, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói védőborítóban.
16974.

2 400 HUF
16975.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF