Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 140

Német Birodalom 1897. I. Vilmos császár születésének 100. évfordulójára aranyozott bronz emlékérem mellszalagon (40mm) T:2 / German Empire 1897. 100th Anniversary of the Birth of Emperor Wilhelm I gilt bronze commemorative medallion with ribbon (40mm) C:XF
33706.

Német Birodalom 1897. "I. Vilmos császár születésének 100. évfordulójára" aranyozott bronz emlékérem mellszalagon (40mm) T:2 / German Empire 1897. "100th Anniversary of the Birth of Emperor Wilhelm I" gilt bronze commemorative medallion with ribbon (40mm) C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
Német Birodalom DN Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül bronz zseton (22mm) T:2 German Empire ND Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining Cu zseton Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen (22mm) C:XF Krause N# 305844
33707.

Német Birodalom DN "Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül" bronz zseton (22mm) T:2 German Empire ND "Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining" Cu zseton "Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen" (22mm) C:XF Krause N# 305844

2 000 HUF
NDK 1976. Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1- GDR 1976. Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat two-sided Cu-Ni medallion (40mm) C:AU
33708.

NDK 1976. "Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1- GDR 1976. "Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat" two-sided Cu-Ni medallion (40mm) C:AU

1 600 HUF
NDK 1979. Gotthold Ephraim Lessing 1729-1979 / Az NDK Kulturális Egyesületének Kamenz-i Numizmatikai Csoportja kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina GDR 1979. Gotthold Ephraim Lessing 1729-1979 / Kulturbund der DDR Fachgruppe Numismatik Kamenz two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF patina
33709.

NDK 1979. "Gotthold Ephraim Lessing 1729-1979 / Az NDK Kulturális Egyesületének Kamenz-i Numizmatikai Csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina GDR 1979. "Gotthold Ephraim Lessing 1729-1979 / Kulturbund der DDR Fachgruppe Numismatik Kamenz" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF patina

3 200 HUF
8,65
9,41
Német Demokratikus Köztársaság 1967. Berlin 3xklf kétoldalas Cu-Ni emlékérme dobozban (27mm) T:1- ujjlenyomat German Democratic Republic 1967. Berlin 3xdiff two sided commemorative medallions in case (27m) T:AU fingeprint
33710.

5 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1967. Albrechtsburg, Meissen kétoldalas emlékérem (2x) (26mm) T:1- Gerrman Democratic Republic 1967.Albrechtsburg zu Meissen toow sided commemorative medallion (2x) (26mm) C:AU
33711.

1 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1967. Wartburg 2xklf jelzett meisseni porcelán érem (67mm,63mm) T:1- folt Germany Democratic Republic 1967. Wartburg 2xdiff hallmarked porcelain commemorative medallion (67mm,63mm) CAU spotted
33712.

2 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1976. Martin meisseni püsök pecsétje jelzett meisseni porcelán érem eredeti papír csomagolásban (66mm) + 1985. Alexander von Humboldt jelzett meisseni porcelán érem ismertetővel (64mm) T:1 Germany Democratic Republic 1976. Siegel des Bishofs Martin von Meisßen halllmarked Meissen porcelain plaque in original paper wrap (66mm) + Alexander von Humboldt hallmarked Messen porcelain plaque with information sheet (64mm) C:UNC
33713.

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Martin meisseni püsök pecsétje" jelzett meisseni porcelán érem eredeti papír csomagolásban (66mm) + 1985. "Alexander von Humboldt" jelzett meisseni porcelán érem ismertetővel (64mm) T:1 Germany Democratic Republic 1976. "Siegel des Bishofs Martin von Meisßen" halllmarked Meissen porcelain plaque in original paper wrap (66mm) + "Alexander von Humboldt" hallmarked Messen porcelain plaque with information sheet (64mm) C:UNC

2 400 HUF
33714.

2 200 HUF
5,95
6,47
Német Demokratikus Köztársaság 1983. Az NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése 4xklf jelzett meisseni porcelán érem T:1 Germany Democratic Republic 1983. Martin Luther Ehrung 1983 Der Deutschen Demokratischen Republik 4xdiff hallmarked Messen porcelain plaque C:UNC
33715.

Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Az NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése" 4xklf jelzett meisseni porcelán érem T:1 Germany Democratic Republic 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 Der Deutschen Demokratischen Republik" 4xdiff hallmarked Messen porcelain plaque C:UNC

3 600 HUF
9,73
10,59
Német Demokratikus Köztársaság 1983. AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése 2xklf meisseni porcelán plakett (62mm) T:1  Germany Democratic Republic 1983. Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik Meissen porcelain plaque (62mm) C:1
33716.

Német Demokratikus Köztársaság 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése" 2xklf meisseni porcelán plakett (62mm) T:1 Germany Democratic Republic 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik" Meissen porcelain plaque (62mm) C:1

2 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1983. Frohburg 750 éves 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN Freiberg 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN Georgentor jelzett meisseni porcelán érem (63mm) T:1 German Democratic Republic 1983. 750 Jahre - Stadt Frohburg 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND Freiberg 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND Georgentor hallmarked Meissen porcelain medallion (63mm) C:UNC
33717.

Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Frohburg 750 éves" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN "Freiberg" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN "Georgentor" jelzett meisseni porcelán érem (63mm) T:1 German Democratic Republic 1983. "750 Jahre - Stadt Frohburg" 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND "Freiberg" 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND "Georgentor" hallmarked Meissen porcelain medallion (63mm) C:UNC

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF