Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 140

Izrael DN Mózes és Judit Montefiore kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 0709, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Moses and Judith Montefiore double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 0709 in plastic case (59mm) C:UNC patina
33682.

2 000 HUF
Kanada DN Toronto Város - Kanada, Ontario / A Városházában tett látogatás emlékére fém emlékérem (40mm) T:PP fo. Canada ND City of Toronto - Ontario, Canada / Presented on occasion of visit to City Hall metal medallion (40mm) C:PP spotted
33683.

1 400 HUF
Kína DN A tigris éve kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (48mm) T:1- China ND Year of tiger two-sided bronze commemorative medallion in gift box (48mm) C:Au
33684.

Kína DN "A tigris éve" kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (48mm) T:1- China ND "Year of tiger" two-sided bronze commemorative medallion in gift box (48mm) C:Au

1 600 HUF
Kína DN nagyméretű, öntött bronz emlékérem (112mm) T:2-
33685.

1 400 HUF
25
Kuvait 1992. Kuvait felszabadulásának 1. évfordulója kétoldalas Ag emlékérem kapszulában, tájékoztatóval, eredeti tokjában (28,28g/0,925/38mm) T:PP patina  Kuvait 1992. 1st anniversary of the liberation of Kuwait two-sided Ag commemorative medallion in capsule, with description, in original box (28,28g/0,925/38mm) C:PP patina
33686.

Kuvait 1992. "Kuvait felszabadulásának 1. évfordulója" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában, tájékoztatóval, eredeti tokjában (28,28g/0,925/38mm) T:PP patina Kuvait 1992. "1st anniversary of the liberation of Kuwait" two-sided Ag commemorative medallion in capsule, with description, in original box (28,28g/0,925/38mm) C:PP patina

24 000 HUF
64,86
70,59
Lengyelország 1970. A Lengyel Nemzeti Bank 100. évfordulója kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti Narodowy Bank Polski dísztokban. Szign.: W. Kowalik (70mm) T:1- kis patina Poland 1970. The 100th Anniversary of the Polish National Bank two-sided, silver patinated bronze commemorative medallion in its original Narodowy Bank Polski hardcase. Sign.:W. Kowalik (70mm) C:AU small patina
33687.

Lengyelország 1970. "A Lengyel Nemzeti Bank 100. évfordulója" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti "Narodowy Bank Polski" dísztokban. Szign.: W. Kowalik (70mm) T:1- kis patina Poland 1970. "The 100th Anniversary of the Polish National Bank" two-sided, silver patinated bronze commemorative medallion in its original "Narodowy Bank Polski" hardcase. Sign.:W. Kowalik (70mm) C:AU small patina

1 400 HUF
10
Lengyelország ~1970. A lengyel munkásmozgalom kiemelkedő aktivistája 3xklf kétoldalas Br emlékérem (70mm) Maria Koszutska 1876-1939 + Adolf Warski 1868-1937 + Julian Leński 1889-1937 díszdobozban T:1,1-
33688.

5 000 HUF
33689.

2 000 HUF
Lengyelország 1977. 60 éve történt A Nagy Október kétoldalas bronz plakett (95x90mm) eredeti tokjában T:1- Poland 1977. 60 years of the Great October two-sided bronze plaque in original case (95x90mm) C:Au
33690.

3 000 HUF
Lengyelország 1981. Lengyelország Patrónája / II. János Pál kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) Poland 1981. Regina Poloniae / Jan Paweł II two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm)
33691.

2 600 HUF
7,03
7,65
Lengyelország 1982. Assisi Szent Ferenc születésének 800. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) T:1 kettévált tok Poland 1982. 800 Lecie Urodzin Sw Franciszka Asyżu two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm) C:UNC split case
33692.

2 600 HUF
7,03
7,65
Lengyelország 1982. Jasna Góra-i Madonna kétdarabos bronz emlékérem szett tokban (45mm) T:1 tok repedt Poland 1982. Jasno-Górska Matka Koscioła two pieces bronze commemorative medallion set in case (45mm) C:UNC cracked case
33693.

Lengyelország 1982. "Jasna Góra-i Madonna" kétdarabos bronz emlékérem szett tokban (45mm) T:1 tok repedt Poland 1982. "Jasno-Górska Matka Koscioła" two pieces bronze commemorative medallion set in case (45mm) C:UNC cracked case

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF