Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 140

Románia 1962. A mezőgazdaság kollektivizálásának lezárása emlékére kétoldalas aranyozott emlékérem füllel (31mm) T:2 Romania 1962. Incheierii Colectivizarii Agriculturii in Cinstea (Collectivization of Agriculture) gilt medallion with ear (31mm) C:XF
33754.

Románia 1962. "A mezőgazdaság kollektivizálásának lezárása emlékére" kétoldalas aranyozott emlékérem füllel (31mm) T:2 Romania 1962. "Incheierii Colectivizarii Agriculturii in Cinstea (Collectivization of Agriculture)" gilt medallion with ear (31mm) C:XF

1 000 HUF
Románia 1983-1987. 5xklf filatélia témájú emlékérem tétel (60mm) T:1- Romania 1983-1987. 5xdiff filatelic theme commemorative medallion lot (60mm) C:AU
33755.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szovjetunió DN 7 darabos Al és bronz emlékérem tétel, közte Kulikovói Csata,Lenin,Moszkva T:1,1- Soviet Union ND 7 pieces Al and bronze commemorative medallion lot among Kulikovo Battle,Lenin,Moscow C:UNC,AU
33756.

3 000 HUF
Szovjetúnió DN Híres szovjet épületek 10 darabos bronzírozott fém emlékérem sorozat (40mm) T:1- patina Soviet Union ND Famous soviet buildings 10 pieces bronze patinated metal commemorative medallion serie (40mm) patina
33757.

Szovjetúnió DN "Híres szovjet épületek" 10 darabos bronzírozott fém emlékérem sorozat (40mm) T:1- patina Soviet Union ND "Famous soviet buildings" 10 pieces bronze patinated metal commemorative medallion serie (40mm) patina

3 000 HUF
Ukrajna / Dnyipro ~1980. Boldogság, szeretet házasságkötéskor ajándékozott emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1 Ukraine / Dnyipro ~1980. commemorative bronze medallion given at the time of marriage in original case (60mm) C:UNC
33758.

4 000 HUF
Ukrajna 2001. Odessza-Brody olajvezeték kétoldalas jelzetleg Ag emlékérem (32,19g/40mm) T:1- patina Ukraine 2001. Odesa-Brody Oil Pipeline two-sided, unmarked Ag commemorative medallion (32,19g/40mm) C:AU patina
33759.

Ukrajna 2001. "Odessza-Brody olajvezeték" kétoldalas jelzetleg Ag emlékérem (32,19g/40mm) T:1- patina Ukraine 2001. "Odesa-Brody Oil Pipeline" two-sided, unmarked Ag commemorative medallion (32,19g/40mm) C:AU patina

8 000 HUF
21
Ukrajna 2004. 85 éves az ukrán Komszomol kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:2 Ukraine 2004. 85 years of the LKSM of Ukraine two-sided metal medallion (31mm) C:XF
33760.

1 600 HUF
Vatikán 1975. Hogy egyek legyenek kétoldalas ezüstözött emlékérem T:1 Vatican 1975. Ut Unum Sint two sided commemorative medallion C:UNC
33761.

Vatikán 1975. "Hogy egyek legyenek" kétoldalas ezüstözött emlékérem T:1 Vatican 1975. "Ut Unum Sint" two sided commemorative medallion C:UNC

2 600 HUF
7,03
7,65
Vatikán 2003. II. János Pál kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 4978/6000 peremen jelzett sorszámmal. Szign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) T:1-,2 Vatican 2003. IOANNES PAULUS PP. II ANNO XXV PONTIFICATUS two-sided, marked Ag commemorative medallion with 4978/6000 serial number mark on the edge Sign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) C:AU,XF
33762.

Vatikán 2003. "II. János Pál" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 4978/6000 peremen jelzett sorszámmal. Szign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) T:1-,2 Vatican 2003. "IOANNES PAULUS PP. II ANNO XXV PONTIFICATUS" two-sided, marked Ag commemorative medallion with 4978/6000 serial number mark on the edge Sign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) C:AU,XF

14 000 HUF
37,84
41,18
Vatikán DN II. János Pál / Pieta ezüstözött fém emlékérem (35mm) + II. János Pál / Czestochowa-i Fekete Madonna ezüstözött fém emlékérem (30mm) T:1- Vatican ND John Paul II / Pieta silver-plated metal medallion (35mm) + John Paul II /Matka Boska Czestohowska silver-plated metal medallion (30mm) C:AU
33763.

Vatikán DN "II. János Pál / Pieta" ezüstözött fém emlékérem (35mm) + "II. János Pál / Czestochowa-i Fekete Madonna" ezüstözött fém emlékérem (30mm) T:1- Vatican ND "John Paul II / Pieta" silver-plated metal medallion (35mm) + "John Paul II /Matka Boska Czestohowska" silver-plated metal medallion (30mm) C:AU

2 600 HUF
7,03
7,65
Vatikán DN II. János Pál pápa kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (3xklf) T:1-,2 Vatican ND Pope John Paul II two-sided, silver plated metal medallion (3xdiff) C:AU,XF
33764.

Vatikán DN "II. János Pál pápa" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (3xklf) T:1-,2 Vatican ND "Pope John Paul II" two-sided, silver plated metal medallion (3xdiff) C:AU,XF

1 400 HUF
~1970-1980. Meisseni Bornapok kétoldalas Meissen kerámia emlékérem, felül akasztólyukkal (36mm) T:1- ~1970-1980. Wine Festival Meissen two-sided ceramic commemorative medallion (36mm) C:AU
33765.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF