Number of items: 427

Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-creator (2), 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Székely/Lakásgaléria Galéria, Bp.; LA Galéria, Bp.; Glaspavilon - Hans-Schmitz-Haus, Rheinbach, Németország, 2013; 80×80 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10000.

480 000 HUF
1 293,80
1 399,42
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz kulcslyukkal. Olaj, kollázs, applikáció, fa, jelzés nélkül. 24x42 cm
10001.

120 000 HUF
323,45
349,85
Getto József (1993-): Valahol máshol. Vegyes technika, fa, falemezen, jelzett a hátoldalán. 39x35 cm
10002.

200 000 HUF
539,08
583,09
Johan Hugó (1891-1956): Átkelés a vízen, 1943. Akvarell, papír, jelzett. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 19x30 cm. / watercolour on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist.
10003.

110 000 HUF
296,50
320,70
Aczél Ilona (1929-2000): Emberpár, 1970. Golyóstoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Aczél Ilona autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 27x18 cm.
10004.

5 000 HUF
13,48
14,58
10005.

28 000 HUF
75,47
81,63
Aknay János (1949-): Emlék. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX./XV. számozással. 25x36 cm. Üvegezett fakeretben.
10006.

24 000 HUF
64,69
69,97
14
András Tibor (1921-2000): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x46 cm
10007.

12 000 HUF
32,35
34,99
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női arckép, 1974. Golyóstoll, papír, jelezve jobbra lent, Angyalföldi Szabó Zoltán autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10008.

15 000 HUF
40,43
43,73
Ábrahám Rafael (1929-): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm.
10009.

3 800 HUF
10,24
11,08
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirágok, 1981. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 44×30 cm
10010.

12 000 HUF
32,35
34,99
10011.

15 000 HUF
40,43
43,73

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.