Number of items: 427

Bánovszky Miklós (1895-1995): Szentendrei utca, olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 70x90 cm
10025.

90 000 HUF
243,24
264,71
Bánsági András (1934-1993): Magyar gazda udvar. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 21x30 cm. Üvegezett fakeretben
10026.

2 600 HUF
7,03
7,65
10027.

28 000 HUF
75,68
82,35
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, POW Printmaking szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 19/100. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10028.

Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 19/100. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked

10 000 HUF
27,03
29,41
32
Baska József (1935-2017): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, karton, jelzett. Baska József autográf ajándékozási soraival. Papírra kasírozva. 22x20 cm.
10029.

12 000 HUF
32,43
35,29
Franz Beck ( 1893-1983) ismert német festőművész: Legelő birkanyájjal. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
10030.

28 000 HUF
75,68
82,35
10031.

11 000 HUF
29,73
32,35
Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett, sérült dekoratív keretben, 38x53 cm
10032.

8 000 HUF
10033.

18 000 HUF
48,65
52,94
Bezdány József (1900 k.-?): Cinka Panna 1941. Festett intarzia, fa, jelzett, 34x23 cm
10034.

5 000 HUF
Biai-Föglein István (1905-1974): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. 28×19 cm
10035.

2 400 HUF
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 37,5×29 cm
10036.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF