3 000 HUF
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908., "Molnárok Lapja." Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, néhány aláhúzással, a kötet végére kötve számos üres jegyzetlapokkal.