Books: Technics Number of items: 17
2787994
17368
434
Books: Technics
Other collectibles
5 000 HUF
2788004
17369
434
Books: Technics
Other collectibles
Pásztor Gedeon-Szepessy Andrásné-Kékesi Tamás: Színesfémek metallurgiája. Bp., 1990., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
3 000 HUF
2740877
17370
434
Books: Technics
Other collectibles
2 400 HUF
2748840
17371
434
Books: Technics
Other collectibles
Stollár József: Az autózás iskolája ábrákkal. Motor-szerkezet-vezetés. A gépjárművezetői vizsga anyaga. Bp.,[1947.], Népszava. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2749237
17372
434
Books: Technics
Other collectibles
Motorkerékpár műszaki tansegédlet. Összeáll.: Nemák Béla. Bp., 1950, Magyar Szabadságharcos Szövetség. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1 200 HUF
2807967
17373
434
Books: Technics
Other collectibles
Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.
2 000 HUF
2740925
17374
434
Books: Technics
Other collectibles
1 600 HUF
2809092
17375
434
Books: Technics
Other collectibles
Duró Tamás: Mit is kell(ene) tudni az autóvezetési vizsgán? DEDIKÁLT! hn., én., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
1 200 HUF
2780462
17376
434
Books: Technics
Other collectibles
1 200 HUF
2778377
17377
434
Books: Technics
Other collectibles
Bakondi Károly - Kardos Árpád: A gépgyártás technológiája I. köt.: Forgácsolás. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 2600 példányban.
1 600 HUF
2752668
17378
434
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
2700647
17379
434
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035