Books: Technics

Number of items: 17

17368.

5 000 HUF
13,48
14,58
Pásztor Gedeon-Szepessy Andrásné-Kékesi Tamás: Színesfémek metallurgiája. Bp., 1990., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17369.

3 000 HUF
8,09
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,Wiko Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
17370.

2 400 HUF
6,47
7,00
Stollár József: Az autózás iskolája ábrákkal. Motor-szerkezet-vezetés. A gépjárművezetői vizsga anyaga. Bp.,[1947.], Népszava. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés.
17371.

1 400 HUF
3,77
4,08
Motorkerékpár műszaki tansegédlet. Összeáll.: Nemák Béla. Bp., 1950, Magyar Szabadságharcos Szövetség. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17372.

1 200 HUF
3,23
3,50
Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.
17373.

2 000 HUF
5,39
5,83
17374.

1 600 HUF
4,31
4,66
Duró Tamás: Mit is kell(ene) tudni az autóvezetési vizsgán? DEDIKÁLT! hn., én., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
17375.

1 200 HUF
3,23
3,50
17376.

1 200 HUF
3,23
3,50
Bakondi Károly - Kardos Árpád: A gépgyártás technológiája I. köt.: Forgácsolás. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 2600 példányban.
17377.

1 600 HUF
4,31
4,66
17378.

1 000 HUF
2,92
17379.

2 000 HUF
5,39
5,83

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.