Books: Minibooks Number of items: 73
2807706
17461
434
Books: Minibooks
Other collectibles
M. Tótfalusi Kis Miklós Mentsége. Haiman György bevezetőjével. Bp., 1974. Minikönyv, sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
2 000 HUF
2807696
17462
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
2 000 HUF
2807687
17463
434
Books: Minibooks
Other collectibles
A Budapesti Metró 3 nyelvű Bp., 1981. Zrínyi számozott minikönyv
2 000 HUF
2810355
17464
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Köszöntő helyett... Földi László születésének ötvenedik évfordulójára (1913-1963). Vadász György illusztrációival. Bp., 1963, Zrínyi-ny. Kiadói bőrkötésben, műanyag védőtokban, a borítón némi kopással, a ragasztás részben elengedett. Számozott (18./25) példány!
2 000 HUF
2810346
17465
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Európai tavasz. Vál. és szerk.: Lothringer Miklós. Válint Gyula illusztrációival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban (számozatlan példány). Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2809354
17466
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Milei György: A mi forradalmunk is. Bp., 1977, Táncsics. Minikönyv. Kiadói kemény-kötés.
1 000 HUF
2809351
17467
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1973-1974. Minikönyv. Bp., 1973, Műszaki. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kopott borítóval.
1 000 HUF
2807812
17468
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Balassi Bálint: Szép magyar Comoedia. Bp., 1983, Pátria. Minikönyv, számozott. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
1 600 HUF
2807694
17469
434
Books: Minibooks
Other collectibles
A Zrínyi Nyomda 125 éve minikönyv 1-2 kötet. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2810397
17470
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Évfordulók, sorsfordulók. (A XXXV. Magyar Bányásznap tiszteletére). Dunántúli Napló Zsebkönyvtára 6. Pécs, 1985, Szikra-ny. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2807809
17471
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Karithy Fricike: Az emberke tragédiája. Madách Imike után istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról. Minikönyv, illusztrált, kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban. Számozott
1 600 HUF
2807711
17472
434
Books: Minibooks
Other collectibles
100 levél, Tevan Andor és Kner Imre levelezése 1915-1944. Bp., 1986. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Számozott
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035