Books: Minibooks

Number of items: 73

Kiss Dezső: Borsodi szénbányák. Szerk.: Tóth Pál. Miskolc, 1986.,Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben, ezüst (Ag) plakettel. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 600 példányban műbőr-kötésben, plakettel. Ebből ebből 25 példány ezüst plakettel.
17449.

Kiss Dezső: Borsodi szénbányák. Szerk.: Tóth Pál. Miskolc, 1986.,Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben, ezüst (Ag) plakettel. Kereskedelmi forgalomba nem került. "Megjelent 600 példányban műbőr-kötésben, plakettel. Ebből ebből 25 példány ezüst plakettel."

4 000 HUF
10,78
11,66
15
Györffy György: Kálmán király. Bp., 1979, Pátria. Minikönyv, számozott példány, kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, újszerű állapotban.
17450.

4 000 HUF
10,78
11,66
14
Kristó Gyula-Makk Ferenc: III. Béla. Budapest, 1985, Pátria Nyomda. Számozott példány. (650/562.) Kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, jó állapotban.
17451.

4 000 HUF
10,78
11,66
Thuróczy János: Zsigmond király. Fordította Dr. Horváth János. Bp., 1981, Pátria. Minikönyv, 233. példány, kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, újszerű állapotban.
17452.

4 000 HUF
10,78
11,66
15
dr. Tóth Mihály: Az évszázad képrablása. 1983 Minikönyv, sorszámozott, csak 50 db! Műbőr kötésben
17453.

4 000 HUF
10,78
11,66
Megemlékezés a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete megalakulásának 75. évfordulójáról és a 38. bányásznap alkalmából rendezett ünnepi ülésről. Szerk.: Tóth Pál. Bp., 1988, BDSZ. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón fém plakettel, bányász motívumos vörösréz dísztokban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17454.

3 000 HUF
8,09
cca 1970 Kolozsvár Cluj műanyag minikönyv fénykép leporellóval 4 cm
17455.

3 000 HUF
8,09
Lator-énekek, Magyar költészet a XVI-XVIII. századból. Bp., 1981, Pátria. Minikönyv, Számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
17456.

2 400 HUF
6,47
7,00
Minikönyv: A debreceni Aritmetika, az 1577. évi kiadás hasonmásával, bemutatja Haiman György, Bp. 1984, Zrínyi nyomda, sorszámozott példány
17457.

2 400 HUF
6,47
7,00
Pannonius, Janus: Csípős epigrammák. Bp., 1985, Pátria. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv
17458.

2 000 HUF
5,39
5,83
Domony András - Várhelyi Rezső: Nemzetközi alumínium konferenciák Magyarországon. Székesfehérvár, 1985, Péch Antal Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötésben, alufóliára nyomva, a borítón plakettel. Megjelent 850 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17459.

Domony András - Várhelyi Rezső: Nemzetközi alumínium konferenciák Magyarországon. Székesfehérvár, 1985, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötésben, alufóliára nyomva, a borítón plakettel. Megjelent 850 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.

2 000 HUF
5,39
5,83
Sárköz. Szekszárd 1980. Szekszárdi Nyomda Vállalalat. Népi hímzéses vászonkötésben. Megjelent 500 példányban! Minikönyv könyvárusi forgalomba nem kerül
17460.

2 000 HUF
5,39
5,83

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.