Books: Minibooks Number of items: 73
2809365
17449
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Kiss Dezső: Borsodi szénbányák. Szerk.: Tóth Pál. Miskolc, 1986.,Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben, ezüst (Ag) plakettel. Kereskedelmi forgalomba nem került. "Megjelent 600 példányban műbőr-kötésben, plakettel. Ebből ebből 25 példány ezüst plakettel."
4 000 HUF
2807884
17450
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Györffy György: Kálmán király. Bp., 1979, Pátria. Minikönyv, számozott példány, kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, újszerű állapotban.
4 000 HUF
2807879
17451
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Kristó Gyula-Makk Ferenc: III. Béla. Budapest, 1985, Pátria Nyomda. Számozott példány. (650/562.) Kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, jó állapotban.
4 000 HUF
2807890
17452
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Thuróczy János: Zsigmond király. Fordította Dr. Horváth János. Bp., 1981, Pátria. Minikönyv, 233. példány, kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, újszerű állapotban.
4 000 HUF
2807690
17453
434
Books: Minibooks
Other collectibles
dr. Tóth Mihály: Az évszázad képrablása. 1983 Minikönyv, sorszámozott, csak 50 db! Műbőr kötésben
4 000 HUF
2810383
17454
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Megemlékezés a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete megalakulásának 75. évfordulójáról és a 38. bányásznap alkalmából rendezett ünnepi ülésről. Szerk.: Tóth Pál. Bp., 1988, BDSZ. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón fém plakettel, bányász motívumos vörösréz dísztokban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
3 000 HUF
2807382
17455
434
Books: Minibooks
Other collectibles
cca 1970 Kolozsvár Cluj műanyag minikönyv fénykép leporellóval 4 cm
3 000 HUF
2807839
17456
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Lator-énekek, Magyar költészet a XVI-XVIII. századból. Bp., 1981, Pátria. Minikönyv, Számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
2 400 HUF
2807685
17457
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Minikönyv: A debreceni Aritmetika, az 1577. évi kiadás hasonmásával, bemutatja Haiman György, Bp. 1984, Zrínyi nyomda, sorszámozott példány
2 400 HUF
2807802
17458
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Pannonius, Janus: Csípős epigrammák. Bp., 1985, Pátria. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv
2 000 HUF
2810377
17459
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Domony András - Várhelyi Rezső: Nemzetközi alumínium konferenciák Magyarországon. Székesfehérvár, 1985, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötésben, alufóliára nyomva, a borítón plakettel. Megjelent 850 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
2 000 HUF
2807653
17460
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Sárköz. Szekszárd 1980. Szekszárdi Nyomda Vállalalat. Népi hímzéses vászonkötésben. Megjelent 500 példányban! Minikönyv könyvárusi forgalomba nem kerül
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035