Printed Materials

Number of items: 260

1846 Pozsony, Städtische Preßburger Zeitung Nr. 68. és 69.
15009.

7 000 HUF
18,87
20,41
15010.

40 000 HUF
107,82
116,62
15011.

4 000 HUF
10,78
11,66
1885-1886 A Győri Híradó vegyes számai könyvbe kötve, szakadásokkal
15012.

20 000 HUF
53,91
58,31
1886 Magyar háziasszony. V. 28-29, 31-52 sz. + Munka után. A Magyar Háziasszony szépirodalmi melléklete. 28-52. sz. Kopott, sérült félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, a 30 sz. hiányos, szakadt, sérült lapokkal, egy-két lapon javítással, rossz állapotban.
15013.

1 000 HUF
2,92
1889-1994 12 db halotti értesítő
15014.

1 000 HUF
2,92
cca 1890 Hermannstadt und Umgebung leporelló, feliratozva, 9 képpel / Nagyszeben
15015.

22 000 HUF
59,30
64,14
1891-1892 A Győri Hírlap vegyes számai könyvbe kötve, szakadásokkal
15016.

20 000 HUF
53,91
58,31
Krausz Ármin: A franczia négyes. (franczia és magyar vezényszavakkal) és a Körmagyar rendezése. Szeged, 1892. Endrényi Lajos. Tűzve, kiadói papírborítóval 16p. 8,5 cm
15017.

4 000 HUF
10,78
11,66
1892 Emlékbeszéd Klug Nándor M. Tud. Akadémia l. tagtól Jendrassik Jenő rendes tagtól, sérült egészvászon kötésben
15018.

1 000 HUF
2,92
cca 1895 Tábori Emil, az aradi színház tagjának névjegykártyája
15019.

1 000 HUF
2,92
1895 Bp., Az Árpádok Királyi Vére Magyarország Családaiban - Athenaeum ismertető
15020.

1 000 HUF
2,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.