https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 260

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1895 Henrietta Rae (1859-1928) festménye után: Psyche Vénusz trónja előtt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, kissé sérült. 49x76,5 cm
15021.

1895 Henrietta Rae (1859-1928) festménye után: Psyche Vénusz trónja előtt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, kissé sérült. 49x76,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 21. és 22. szám
15022.

1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 21. és 22. szám

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 7. és 10. szám
15023.

1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 7. és 10. szám

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps damour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm
15024.

1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps d'amour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
1898 Mezőtúr két hangversenyre szóló meghívó, vegyes állapotban
15025.

1898 Mezőtúr két hangversenyre szóló meghívó, vegyes állapotban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1899 Családi kép (nagymama unokákkal), keményhátú kabinetfotó Uher Ödön budapesti műterméből, tetején vágott, hátoldalán ragasztásnyomok, 18x11 cm
15026.

1899 Családi kép (nagymama unokákkal), keményhátú kabinetfotó Uher Ödön budapesti műterméből, tetején vágott, hátoldalán ragasztásnyomok, 18x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p.
15027.

cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
1902 Meghívó az Adai Jótékonycélú Szerb Nőegylet által rendezett színi előadásra két nyelven
15028.

1902 Meghívó az Adai Jótékonycélú Szerb Nőegylet által rendezett színi előadásra két nyelven

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1902 Árjegyzék Schunda V. József cs. és kir. szállító szabadalmazott hangszergyárából, 80p
15029.

1902 Árjegyzék Schunda V. József cs. és kir. szállító szabadalmazott hangszergyárából, 80p

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
7
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
15030.

Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1905 A Könyves Kálmán páholynak 1905. évi március hó 25-én tartott nővérmunkája, 38p
15031.

1905 A Könyves Kálmán páholynak 1905. évi március hó 25-én tartott nővérmunkája, 38p

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
3
1908 Zeneakadémiai előkészítő tanfolyam hirdetmény 23x30 cm Beszakadással 2 db
15032.

1908 Zeneakadémiai előkészítő tanfolyam hirdetmény 23x30 cm Beszakadással 2 db

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment