1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon miniatűrrel T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with miniature on ribbon C:UNC NMK 741.
1991. "Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt, polgári tagozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1
Hungary 1991. "Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" gilded bronzr decoration with ribbon, in original case with miniature ribbon C:UNC NMK 743.
1991. "Joannes Paulus pp II / Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" aranyozott fém függő (2x) (20x16mm) + Magyarország koronás címere műgyantás fém jelvény (6x) (19x9mm) + városi címeres műgyantás, aranyozott fém jelvény (20x12mm) T:1,1-
Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2
USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF