Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 182

1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon miniatűrrel T:1 / Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Knights Cross, Civilian Grade enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with miniature on ribbon C:UNC NMK 741.
33322.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon miniatűrrel T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with miniature on ribbon C:UNC NMK 741.

40 000 HUF
108,11
117,65
1991. Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt, polgári tagozat aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1  Hungary 1991. Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade gilded bronzr decoration with ribbon, in original case with miniature ribbon C:UNC NMK 743.
33323.

1991. "Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt, polgári tagozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:1 Hungary 1991. "Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" gilded bronzr decoration with ribbon, in original case with miniature ribbon C:UNC NMK 743.

24 000 HUF
64,86
70,59
1991. Joannes Paulus pp II / Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991 aranyozott fém függő (2x) (20x16mm) + Magyarország koronás címere műgyantás fém jelvény (6x) (19x9mm) + városi címeres műgyantás, aranyozott fém jelvény (20x12mm) T:1,1-
33324.

1991. "Joannes Paulus pp II / Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" aranyozott fém függő (2x) (20x16mm) + Magyarország koronás címere műgyantás fém jelvény (6x) (19x9mm) + városi címeres műgyantás, aranyozott fém jelvény (20x12mm) T:1,1-

2 400 HUF
13
DN 29 áttört fém jelvény T:1- hiányzó függesztés
33325.

DN "29" áttört fém jelvény T:1- hiányzó függesztés

2 000 HUF
DN OPN (Ora Pro Nobis - Könyörögj érettünk) vallási témájú jelvény (23x16mm) T:1-
33326.

DN "OPN (Ora Pro Nobis - Könyörögj érettünk)" vallási témájú jelvény (23x16mm) T:1-

2 000 HUF
DN PGy aranyozott fém patikus monogram kitűző (36x25mm) T:1-
33327.

DN "PGy" aranyozott fém patikus monogram kitűző (36x25mm) T:1-

3 000 HUF
DN Háromszögletű (kitárt karú ember?) kék zománcos bronz jelvény (17x17mm) T:1
33328.

2 000 HUF
DN. Hungaria vöröskeresztes zománcozott bronz jelvény (18mm) T:2 zománchiba Hungary ~1940. Hungaria enamelled bronze badge of the Red Cross (18mm) C:XF enamel error
33329.

DN. "Hungaria" vöröskeresztes zománcozott bronz jelvény (18mm) T:2 zománchiba Hungary ~1940. "Hungaria" enamelled bronze badge of the Red Cross (18mm) C:XF enamel error

2 000 HUF
DN Magyar Vöröskereszt zománcozott kitűző (2x) (12mm) T:1-
33330.

DN "Magyar Vöröskereszt" zománcozott kitűző (2x) (12mm) T:1-

1 000 HUF
DN. Vöröskereszt zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1- Hungary ~1940. Red Cross enamelled bronze badge with (22mm) C:AU
33331.

DN. "Vöröskereszt" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1- Hungary ~1940. "Red Cross" enamelled bronze badge with (22mm) C:AU

2 000 HUF
9
DN Koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (3x) (30x15mm) + patinázott koronás, magyar címeres fém jelvény (2x) (16x8mm) + aranyozott koronás, magyar címeres fém jelvény (16x8mm) T:1
33332.

1 600 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN HNS ezüstözött bronz érem, eredeti lila Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey) feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN HNS silvered bronze medallion, with original purple purple Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ inscribed ribbon (31mm) C:XF
33333.

Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF