Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 182
2677301
33272
433
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1957. "Úttörő Csillagtúra 1957. V. 1." felvarható bronz lemezjelvény (33mm) T:1-
3 600 HUF
2691470
33273
433
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés
NMK 701.
1 200 HUF
2795575
33274
433
Numismatics
~1960. "Lengyel Gyula Kereskedelmi Tagozatú Közgazdasági Technikum" aranyozott, zománcozott sapkajelvény (43x33mm) + "Lengyel Gyula Kereskedelmi Tagozatú Közgazdasági Technikum" aranyozott, zománcozott jelvény (26x20mm) T:1 zománchiba
2 600 HUF
2798195
33275
433
Numismatics
~1960 "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség) - Kiváló munkért" zománcos tombak jelvény "3243" sorozatszámmal eredeti dobozban (21mm) + ~1982. "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, szalagsávon eredeti tokban (38mm; 16mm) T:1
1 600 HUF
2732134
33276
433
Numismatics
1 600 HUF
2771440
33277
433
Numismatics
~1960. "Állami Gazdaság Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés, eredeti tokban T:1-
2 000 HUF
2574567
33278
433
Numismatics
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:2 zománchiba
1 400 HUF
2667313
33279
433
Numismatics
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1-,2
2 600 HUF
2770737
33280
433
Numismatics
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, miniatűrrel + 1959. "A könnyűipar kiváló dolgozója" igazolvány T:1-,2
1 800 HUF
2670390
33281
433
Numismatics
1963. "Budapest - Winkler Centenárium" Br kitűző (18x43mm) T:2
1 800 HUF
2795563
33282
433
Numismatics
~1965. "MC Rába - Győr" Győri Vagon és Gépgyár zománcos réz jelvénye (19mm) T:1- kis zománchiba
1 200 HUF
2795548
33283
433
Numismatics
~1965. "H" Diósgyőri Gépgyár Hengermű (Hadiüzem) zománcos tombak szolgálati jelvény, hátoldalán "1388" sorszámmal (31x36mm) T:1 gyártási zománchiba
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035