https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 182
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2718826
33296
433
0
3600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970-1980. "Kohászat Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (44x34mm) T:1- kis zománchiba
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2751582
33297
433
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970-1980. 6db (ebből 5xklf) festett és zománcozott szocialista jelvény, közte "Ikarus", "Csepel" T:1-,2
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2795887
33298
433
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970-1985. "KIOSZ (Kisiparosok Országos Szövetsége) Kiváló szervezeti munkáért III" egyoldalas, festett porcelán plakett "HOLLÓHÁZA HUNGARY" gyártói jelzéssel eredeti dobozban (140mm) + "KIOSZ - Kisipari munkabrigád tag" festett műgyantás fém jelvény (15x25mm) + "KISOSZ (Kiskereskedők Országos Szövetsége) zománcos tombak jelvény (18mm) T:1
Starting price:
2 400 HUF
2798791
33299
433
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1972. "Kommunista szombat - CMV - Csepel Vas és Fémművek" műgyantás fém jelvény (30x31mm) + 1973. "CSIN - Csepeli Ifjúsági Napok" műgyantás fém kitűző (30mm) T:2
Starting price:
1 800 HUF
2795624
33300
433
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1975. "Univerzális Kender Juta Dolgozó" aranyozott műgyantás tombak jelvény (31x44mm) T:1- a műgyanta felső rétege részben elengedett
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2795629
33301
433
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1975. "Univerzális Kender Juta Dolgozó" aranyozott tombak jelvény (31x44mm) T:1
Starting price:
1 400 HUF
2795760
33302
433
0
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1975. "A környezet védelméért" aranyozott műgyantás kitüntető jelvény krómozott sárgaréz plakettbe ágyazva eredeti dobozban (86x60mm) + "Környezetvédelem - Hazafias Népfront" ezüstpatinázott bronz jelvény (24mm) T:1 ujjlenyomat
Starting price:
2 200 HUF
2795862
33303
433
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1975. "A békemozgalomban végzett kiváló munkáért - Országos Béketanács Elnöksége" aranyozott műgyantás jelvény szinterezett fém és plexi plakettbe ágyazva (120x120mm) + a jelvény aranyozott műgyantás miniatűrje (19mm) T:1
Starting price:
2 400 HUF
2795636
33304
433
0
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1975. "A polgári védelem kiválója" műgyantás fém jelvény miniatűrrel (41x25mm,19mm) T:1
Starting price:
2 200 HUF
2798087
33305
433
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1975. "MALÉV 5 és 10 év törzsgárda" (2xklf) műgyantás fém jelvények miniatűrrel, műbőr tokban, törzsgárda igazolvánnyal (43x43mm) T:1- kis műgyanta hiba
Starting price:
3 000 HUF
2794086
33306
433
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1975. "A felszabadulás 30. évfordulója" műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. "Európai Gyermek Találkozó" (2xklf) (37x32mm) + 1979. "Nemzetközi Gyermekév" műgyantás fém jelvény (25mm) + DN "Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2793761
33307
433
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1976. "VII Országos Úttörő Találkozó" Al és műanyag jelvény (50mm) + "1978. Tudományos-Technikai Úttörőszemle" Al és műanyag jelvény (50mm) + 4xklf "Edzett Ifjúságért" Al jelvény (32mm) T:1-2 egyiken hiányzó tű
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment