15280.
433. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
18 000 HUF
15
Rudolf trónörökös: Utazás a Keleten. Ford.: Brankovics György. I-II. kötet egybekötve Bp., (1883.) Wodianer. (8)+214+(1)+(4)+244+(1)p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli, kopottas, sérült, laza félvászon kötésben, belül ép.