15279.
433. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyar Királyi Birodalomnak az az Magyar Orszángak és hozzá kapcsoltt egyébb részeinek. I. földleirását, II. mostani polgári állapotját, 's III. a magyar nemzetnek történetét tanuló ifjak számára hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XII. toldalékkal. 1848 évi kiadás. Pest, 1848, Trattner-Károlyi, 328+96+XVI p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a kötéstáblákon sérülésnyommal, az elülső táblán bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal, térkép-nélkül.