Books: Architecture, Art

Number of items: 234

Péntek János: A kalotaszegi nép hímzés és szókincse. Bukarest, 1979., Kriterion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, szakadt papír védőborítóban.
16691.

1 600 HUF
D. Fehér Zsuzsa: Molnár C. Pál, a grafikus. Bp.,1990,Officina Nova. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
16692.

1 800 HUF
László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket összeáll.: Sz. Kürti Katalin. Bp.,1981,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16693.

1 800 HUF
Galavics Géza: Kössünk kardot az pogány ellen. Török háborúk és képzőművészet. Bp.,1986., Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16694.

1 600 HUF
Atterbury-Tharp: Régiségek képes enciklopédiája. H.n., Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16695.

1 800 HUF
Kenneth Clark: Az akt. Tanulmány az eszményi formáról. Ford.: Várady Szabolcs. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
16696.

1 200 HUF
Galerie Alte Meister. Staatliche Kunstsammlungen Dresden. Dresden, é.n., VEB Verlag der Kunst, 12 t. Jan van Eyck, Rembrandt, Rubens és más festők munkáinak reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói papírmappában.
16697.

1 000 HUF
Képzőművészeti Zsebkönyvtár 2 kötete: Design - A forma művészete. Vál., szerk. és az utószót írta: Dvorszky Hedvig. + Katona Imre: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978-1979, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
16698.

1 600 HUF
Wieber Orsolya: Otthununk dísze, a gobelin. H.n., 2001, Wieber & Wieber Produkciós Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16699.

1 200 HUF
Roch, P.: Baukunde für Berg- und Hüttenleute. H.n., [1901], k.n., VI+386 p. Szövegközi ábrákkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Korabeli átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, hiányzó címlappal. (Ritka!)
16700.

1 200 HUF
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást) Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Fekete fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
16701.

1 600 HUF
Szabó Lilla: Andrássy Kurta János szobrászművész. Pogány Ö. Gábor előszavával. Bp., 1996., Püski. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16702.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF