Books: Architecture, Art

Number of items: 234

S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Foundazione István Farkas, 184 p. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.   Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16679.

2 200 HUF
5,95
6,47
16680.

1 000 HUF
16681.

1 000 HUF
Diehl, Gaston: Vasarely. Lugano, 1972, Uffici Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16682.

1 800 HUF
Rézkarcoló művészek alkotóközössége 1950-1987. Katalógus. Bp., 1987, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. 107 p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Szász Endre, Kass János, Gross Arnold, Borsos Miklós, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16683.

1 200 HUF
29
16684.

1 200 HUF
3 db művészeti reprodukciókat tartalmazó album: Rembrandt rézkarcok, Fragonard, Goya.
16685.

1 800 HUF
16686.

1 200 HUF
Corvina Műterem, 2 kötet: Menyhárt László: Schéner Mihály. A fantázia seprűjén, avagy: mit keres egy művész a kéményben?; Koffán Károly. Csorba Géza interjújával és tanulmányával. Bp., 1981-1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
16687.

1 200 HUF
Magdalena Abakanowicz. Bp., 1988., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16688.

1 800 HUF
16689.

1 400 HUF
16690.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: