Books: Architecture, Art

Number of items: 234

Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapon hiánnyal.
16655.

2 800 HUF
7,57
8,24
Tragor Ignác: Vác multja és jelene. Vác monográfiája. Vác, 1928, Váci Múzeum-Egyesület,(Dercsényi Dezső-Pestvidéki-ny.), 1 (térkép) t. + 180+4 p. Szövegközti fényképekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
16656.

2 800 HUF
7,57
8,24
16657.

1 200 HUF
16658.

1 400 HUF
16659.

2 800 HUF
7,57
8,24
Alpár Ágnes (szerk.): Madách Színház 1951-1976 - 1976-1987. Bp., 1976,87 Magyar Színházi Intézet DEDIKÁLT példány. kiadói vászonkötésben, papír tékában
16660.

2 400 HUF
Kovalovszky Márta: Ujházi Péter. Szerk.: Lakat Erika. Székesfehérvár, 2000., MA. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16661.

2 000 HUF
Kovalovszky Márta-Kovács Péter: Örülök, hogy itt lóghat. Művészeti gyűjtemények Székesfehérvárott. Székesfehérvár, 2000, Szent István Király Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Mednyánszky László, Farkas István, Ország Lili, Kondor Béla, Schaár Erzsébet, Lakner László, Jovánovics György, Deim Pál, Hajas Tibor, Nádler István, Hencze Tamás, El Kazovszkij, Fe Lugossy László, ef Zámbó István, Bukta Imre, Maurer Dóra, Bak Imre, Fehér László, Szikora Tamás és más neves kortárs magyar művészek. Kiadói papírkötés.
16662.

Kovalovszky Márta-Kovács Péter: "Örülök, hogy itt lóghat." Művészeti gyűjtemények Székesfehérvárott. Székesfehérvár, 2000, Szent István Király Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Mednyánszky László, Farkas István, Ország Lili, Kondor Béla, Schaár Erzsébet, Lakner László, Jovánovics György, Deim Pál, Hajas Tibor, Nádler István, Hencze Tamás, El Kazovszkij, Fe Lugossy László, ef Zámbó István, Bukta Imre, Maurer Dóra, Bak Imre, Fehér László, Szikora Tamás és más neves kortárs magyar művészek. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF
Banner Zoltán: Szalai József. Békéscsaba, 2016., Bar/Typo Studió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
16663.

2 400 HUF
Metzger Gyűjtemény. Sammlung Metzger. Kortárs festészet a Németországi Szövetségi Köztársaságból. Szerk.: Felix Zdenek. Bp., 1984., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
16664.

2 000 HUF
16665.

1 600 HUF
16666.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF