Military

Number of items: 95

Gács Lajos (1905-1981) ~1940. Ezüstözött bronz katonai díjérem gravírozás nélkül, mellszalagon (30mm) T:2 patina
32513.

1 000 HUF
~1940. Ezüstözött bronz katonai díjérem gravírozás nélkül, mellszalagon (40mm) T:2 patina
32514.

1 000 HUF
10
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2  Hungary 1940. National Defense Cross war metal decoration with ribbon C:XF  NMK 442.
32515.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defense Cross" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 442.

20 000 HUF
54,05
58,82
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
32516.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.

1 400 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- patina Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF patina NMK 428.
32517.

1 400 HUF
Gács Lajos (1905-1981) ~1940. 15. GY.E. KER. DOBÁS III bronz díjérem, Ludvig gyártói jelzéssel, mellszalagon (30mm) T:2 patina
32518.

Gács Lajos (1905-1981) ~1940. "15. GY.E. KER. DOBÁS III" bronz díjérem, "Ludvig" gyártói jelzéssel, mellszalagon (30mm) T:2 patina

1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1941. Szondi tüzérek / Becsülettel szolgált a hazáért Br emlékérem füllel (45mm) T:2,2- patina HPII 246.
32519.

Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Szondi tüzérek / Becsülettel szolgált a hazáért" Br emlékérem füllel (45mm) T:2,2- patina HPII 246.

4 000 HUF
1941/1942. Tűzkereszt I. fokozata oxidált hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1941/1942. Fire Cross, 1st Class war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.
32520.

1941/1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1941/1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.

2 000 HUF
31
~1945. HR (Hadirokkant) zománcozott bronz jelvény T:2 kis zománchiba, ferde tű Hungary ~1945. Invalid enamelled bronze pin C:XF small enamel error, oblique pin
32521.

~1945. "HR (Hadirokkant)" zománcozott bronz jelvény T:2 kis zománchiba, ferde tű Hungary ~1945. "Invalid" enamelled bronze pin C:XF small enamel error, oblique pin

1 600 HUF
1946. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozatának miniatűrje szalagsávon, Kossuth Lajos féljobbra tekintő arcképével, MAGYAR SZABADSÁGÉRT körirattal T:1-,2
32522.

1946. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozatának miniatűrje szalagsávon, Kossuth Lajos féljobbra tekintő arcképével, "MAGYAR SZABADSÁGÉRT" körirattal T:1-,2

2 000 HUF
36
1948. 48-as Díszérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1948. Medal of Honour 48 enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 528.
32523.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 528.

12 000 HUF
32,43
35,29
1948. Zalka Máté Emlékérem eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1948. Máté Zalka Commemorative Medal original ribbon in very good condition NMK 699.
32524.

1948. "Zalka Máté Emlékérem" eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1948. "Máté Zalka Commemorative Medal" original ribbon in very good condition NMK 699.

2 800 HUF
7,57
8,24
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF