Military

Number of items: 95

1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618.
32525.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618.

2 000 HUF
~1957. MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) - Motoros-Túraszakosztály zománcozott jelvény (22x27mm) T:1-
32526.

~1957. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) - Motoros-Túraszakosztály" zománcozott jelvény (22x27mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
1960. Honvédelmi Sportnap MHS - 1960. augusztus 20 bronz lemezjelvény, három darab lyukkal rögzítéshez (62mm) T:1
32527.

3 600 HUF
9,73
10,59
~1960-1980. Kiváló Karhatalmi Szolgálatért aranyozott, festett, zománcozott kitüntető jelvény, hátoldalán Farkas bevéséssel (37mm) T:2,2- zománchiba
32528.

~1960-1980. "Kiváló Karhatalmi Szolgálatért" aranyozott, festett, zománcozott kitüntető jelvény, hátoldalán "Farkas" bevéséssel (37mm) T:2,2- zománchiba

1 600 HUF
25
~1960-1970. Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos és gépjárművezető aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény T:1-
32529.

~1960-1970. "Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos és gépjárművezető" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény T:1-

1 400 HUF
~1960. Határőrség - Járőrparancsnok ezüstözött, részben tűzzománcos bronz szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:1-
32530.

~1960. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben tűzzománcos bronz szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:1-

2 200 HUF
5,95
6,47
~1960. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Eredményes Munkáért aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény eredeti dísztokban, belül A TARTALÉKOS TISZTI TAGOZATBAN VÉGZETT EREDMÉNYES MUNKÁJÁÉRT táblácskával (43x32mm) T:1-
32531.

~1960. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Eredményes Munkáért" aranyozott, zománcozott bronz kitüntető jelvény eredeti dísztokban, belül "A TARTALÉKOS TISZTI TAGOZATBAN VÉGZETT EREDMÉNYES MUNKÁJÁÉRT" táblácskával (43x32mm) T:1-

2 400 HUF
~1962. Munkásőr műgyantás fém szolgálati jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. Munkásőr Emlékérem bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1- NMK 708
32532.

~1962. "Munkásőr" műgyantás fém szolgálati jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1- NMK 708

3 600 HUF
9,73
10,59
1964. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés eredeti (korai világos) mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel (sugarak bronz színűek) T:2 Hungary 1964. Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with original ribbon, with miniature ribbon and miniature C:XF NMK 615.
32533.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés eredeti (korai világos) mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel (sugarak bronz színűek) T:2 Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with original ribbon, with miniature ribbon and miniature C:XF NMK 615.

2 600 HUF
7,03
7,65
32534.

2 000 HUF
~1970-1975. Másod Osztályú Gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (29x60mm) T:2 Hungary ~1970-1975. Second Class Driver (truck) enamelled metal badge (29x60mm) C:XF
32535.

~1970-1975. "Másod Osztályú Gépjárművezető (teherautó)" zománcozott fém jelvény (29x60mm) T:2 Hungary ~1970-1975. "Second Class Driver (truck)" enamelled metal badge (29x60mm) C:XF

2 000 HUF
~1970. Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705 egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1-
32536.

~1970. "Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF