Military

Number of items: 95

1908. Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kopott aranyozás  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross gilt bronze decoration without ribbon C:VF worn gilding  NMK 269.
32489.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration without ribbon C:VF worn gilding NMK 269.

3 400 HUF
9,19
10,00
32490.

30 000 HUF
81,08
88,24
~1914. Két darab első világháborús gyűrű, egyik a 307. Honvéd Gyalogezred sapkajelvényének képével, másik tüzérségi motívummal és 1914-es évszámmal (gyűrű belső oldalán Ag fémjel) T:2
32491.

10 000 HUF
27,03
29,41
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration with ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU,XF NMK 137.
32492.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU,XF NMK 137.

7 000 HUF
18,92
20,59
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés, modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 patina, ph.  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on edge, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina, edge error NMK 133.
32493.

16 000 HUF
43,24
47,06
1914. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, mellszalag nélkül T:1-,2 részben javított zománc  Hungary 1914. Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, without ribbon C:AU,XF partially restored enamel NMK 285.
32494.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, mellszalag nélkül T:1-,2 részben javított zománc Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, without ribbon C:AU,XF partially restored enamel NMK 285.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Erzsébet Királyné Békemedál ezüstözött fém patrióta kitűző. Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque (40mm) T:2 patina, tű letört Austro-Hungarian Monarchy 1915. Empress Elisabeth Peace Medal silver plated metal patriotic badge. Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque (40mm) C:XF patina, missing pin
32495.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Erzsébet Királyné Békemedál" ezüstözött fém patrióta kitűző. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) T:2 patina, tű letört Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Empress Elisabeth Peace Medal" silver plated metal patriotic badge. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) C:XF patina, missing pin

3 400 HUF
9,19
10,00
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with not own ribbon C:XF NMK 295.
32496.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not own ribbon C:XF NMK 295.

6 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- oxidáció Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:VF oxidation NMK 295.
32497.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- oxidáció Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:VF oxidation NMK 295.

3 000 HUF
32498.

16 000 HUF
43,24
47,06
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés eredeti, mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2-  Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration on original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF  NMK 310.
32499.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti, mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration on original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK 310.

6 000 HUF
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kopott aranyozás, ph.  Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF worn gilding, edge error  NMK.: 327
32500.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF worn gilding, edge error NMK.: 327

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF