Military

Number of items: 95

~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, modern mellszalagon, szignó nélkül T:2 portré oldalon egy helyen kopott ezüstözés Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class silver plated bronze decoration with modern ribbon, without Leisek sign C:XF on the obverse worn silver plating in one spot NMK 129.
32477.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, modern mellszalagon, szignó nélkül T:2 portré oldalon egy helyen kopott ezüstözés Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated bronze decoration with modern ribbon, without Leisek sign C:XF on the obverse worn silver plating in one spot NMK 129.

30 000 HUF
77,32
78,95
1873. Hadiérem bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ksi patina Hungary 1873. Military Medal bronze medal without ribbon C:XF small patina NMK 231.
32478.

1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ksi patina Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon C:XF small patina NMK 231.

2 000 HUF
5,15
5,26
13
1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in very good condition NMK 231.
32479.

3 400 HUF
8,76
8,95
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott hadifém kitüntetés, eredeti viseltes mellszalaggal T:2 kopott aranyozás Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated war metal decoration with original, worn ribbon C:XF worn gold plating NMK 245/246.
32480.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott hadifém kitüntetés, eredeti viseltes mellszalaggal T:2 kopott aranyozás Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated war metal decoration with original, worn ribbon C:XF worn gold plating NMK 245/246.

9 000 HUF
23,20
23,68
32481.

2 000 HUF
5,15
5,26
32482.

2 000 HUF
5,15
5,26
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés modern mellszalag nélkül T:2,2- kis ph., patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF,VF small edge error, patina NMK 249.
32483.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés modern mellszalag nélkül T:2,2- kis ph., patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF small edge error, patina NMK 249.

2 400 HUF
6,19
6,32
32484.

2 000 HUF
5,15
5,26
32485.

2 400 HUF
6,19
6,32
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.
32486.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.

2 000 HUF
5,15
5,26
1898-1939. 5db-os kitüntetés tétel, benne: 1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül; Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1db katonai érdemkereszt mellszalag T:1-,2,2-,3
32487.

1898-1939. 5db-os kitüntetés tétel, benne: 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül; 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül; Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1db katonai érdemkereszt mellszalag T:1-,2,2-,3

11 000 HUF
28,35
28,95
32488.

70 000 HUF
180,41
184,21

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.