Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 30

Culi Nándor: A Pesti Hírlap sport almanachja az 1920/21 évre. 192 p + hozzákötve a 1921/22. év is. 112p. Korabeli félvászon kötésben, Ritka!
15592.

10 000 HUF
25,77
26,32
Futball almanach 1920. negyedik évfolyam. Szerkeszti: Maros Imre. 96 p + hozzákötve: Benedek Aladár: Futballbíró a mellényzsebben. 140 p Korabeli félvászon kötésben, Ritka!
15593.

10 000 HUF
25,77
26,32
dr. Ifj, Földessy János: Magyar football évkönyv. VI-XI. évfolyam az 1919/20 évre. IX. kiadás. 128 p Korabeli félvászon kötésben, Ritka!
15594.

10 000 HUF
25,77
26,32
Rózsahegyi György: Karikatúra stadion. [Bp., 1983], Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.   A szerző, Rózsahegyi György Rózsahegyi György (1940-2010) által Kertész Alíz (1935-) olimpiai bajnok tornász, edző részére.
15595.

2 000 HUF
5,15
5,26
15596.

1 800 HUF
4,64
4,74
Flórián Tibor - Varnusz Egon: Fischer és Szpaszkij. Bp., 1972., Sport. Kiadói papírkötés, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
15597.

1 200 HUF
3,09
3,16
Bakcsi György: En Passant felügyelő kalandjai. Bp., 1972., Sport. Kiadói papírkötés,
15598.

1 400 HUF
3,61
3,68
Papp Márió: Így sakkoztak ők! Bp., 2003, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15599.

1 200 HUF
3,09
3,16
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-C. füzet: Támadó és védősportok: Cselgáncs (Jiu-Jitsu.) Bp., 1926, Stádium, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
15600.

2 000 HUF
5,15
5,26
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15601.

2 400 HUF
6,19
6,32
Balázs D. Oszkár - M. Szabó Imre: Magyarok a Kilimandzsárón. H.n., 1985, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15602.

2 600 HUF
6,70
6,84
15603.

800 HUF
2,06
2,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.