15600.
430. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-C. füzet: Támadó és védősportok: Cselgáncs (Jiu-Jitsu.) Bp., 1926, Stádium, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.